|

Messi THY'de

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Türk Hava Yolları'nın (THY) marka elçisi oldu. Basın toplantısında konuşan Messi THY'nin de yükselen bir marka olduğunu söyledi

Yasin Yılmaz/İstanbul
00:00 - 7/12/2012 Cuma
Güncelleme: 20:13 - 6/12/2012 Perşembe
Yeni Şafak
Messi THY'de
Messi THY'de

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, dünya havacılık sektörünün yükselen yıldızı Türk Hava Yolları'nın marka elçisi oldu. FC Barcelona'nın Nou Camp Stadı'nda düzenlenen basın toplantısına yıldız futbolcu Lionel Messi ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek katıldı.

Basın toplantısında Türk Hava Yolları'na teşekkür ederek konuşmasına başlayan Lionel Messi, "Dünyanın en hızlı büyüyen ve Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları'nın marka yüzü olmak benim için büyük bir onur" dedi. "Global bir marka olan Türk Hava Yolları ile çok büyük ve başarılı projelere imza atacağız" diyen Messi, önümüzdeki günlerde başlayacak olan Buenos Aires uçuşları için de Türk Hava Yolları'na teşekkür etti.

LİDERLE GÜÇBİRLİĞİ

Basın toplantısında konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyesi İsmail Gerçek ise iki yıldır Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi olduklarını ifade ederek; "Bu yüzden sporda en iyilerle çalışmak ve onlarla işbirliği yapmak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı net şekilde ortaya koyuyor " dedi. İsmail Gerçek, Messi ile işbirliği yapmanın önemine de değinerek; "Dünya çapında bir yıldız futbolcu olan Lionel Messi ile işbirliği içerisinde olmak, dünyanın en fazla ülkesine uçak Türk Hava Yolları'nın lider pozisyonunu daha da güçlendiriyor" dedi.

REKLAMLA YENİ TANITIM

FIFA'nın son üç yıldır en iyi oyuncu olarak seçtiği ve bu yıl da FIFA'nın en iyi oyuncu adaylarından olan Messi'yi global marka yüzü olarak belirleyen Türk Hava Yolları, uluslararası alanda görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmada önemli bir adım daha atmış oldu.Türk Hava Yolları'nın Marka Elçisi olan Leo Messi, bu anlaşma kapsamında çekimleri Barcelona ve İstanbul'da gerçekleşen bir reklam filminde rol aldı. Reklam filmindeki rol arkadaşı ise başka bir marka elçisi basketbolda dünya starı olan Kobe Bryant. Türkiye, Hollanda, İspanya ve Amerikalı yapımcı ve oyuncularında görev aldığı reklam filmi tüm dünyada bugünden itibaren gösterilecek.

12 yıl önce