Gündem Pide fırınında mide bulandıran görüntü

Adıyaman'daki pide fırınında mide bulandıran görüntü

Pide fırınında mide bulandıran görüntü

Adıyaman’da, bir pide fırınında vatandaşlar tarafından görüntülenen fareler mide bulandırdı. İnsan sağlığının ne kadar hiçe sayıldığını ortaya çıkaran görüntüler sonrasında vatandaşlar yetkilerden konuyla ilgili işlemlerin yapılmasını istedi.

Haber Merkezi IHA
Vatandaşlar tarafından görüntülenen fare.
Vatandaşlar tarafından görüntülenen fare.

Bahçelievler Mahallesi eski Kahta Caddesi üzerinde bulunan bir pide fırınında sürekli fareler gören vatandaşlar akşam saatlerinde fırının dış kısmından fırının içerisini görüntüledi.

Vatandaşların cep telefonu kameralarına fırın içerisinde bulunan farelerin cirit attığı görüntülendi.

Fırın içerisindeki ekmek yapım yerlerinde dolanan ve tezgahta bırakılan unların içerisinde gezen fareler mide bulandırdı.

İnsan sağlığının ne kadar hiçe sayıldığını ortaya çıkaran görüntüler sonrasında vatandaşlar yetkilerden konuyla ilgili işlemlerin yapılmasını istedi.

Pide fırınında mide bulandıran görüntüler
OYNAT 00:18
Pide fırınında mide bulandıran görüntüler
Bahçelievler Mahallesi eski Kahta Caddesi üzerinde bulunan bir pide fırınında sürekli fareler gören vatandaşlar akşam saatlerinde fırının içerisini görüntüledi. Vatandaşın cep telefonu kamerasına fırın içerisinde bulunan farelerin cirit attığı görüntüler yansıdı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.