Gündem İHAlar tespit etti 2 terörist öldürüldü

Şırnak'ta 2 teröristin etkisiz hale getirildiği anlar kamerada

İHA'lar tespit etti: 2 terörist öldürüldü

Şırnak'ta Jandarma Tabur Komutanlığına taciz ateşinde bulunan 2 terörist öldürüldü. Teröristlerin etkisiz hale getirildiği operasyon anı saniye saniye kaydedildi.

Haber Merkezi IHA
Operasyon anı saniye saniye görüntülendi.
Operasyon anı saniye saniye görüntülendi.

Şırnak’ta Jandarma Tabur Komutanlığına taciz ateşinde bulunduktan sonra kaçan ve İnsansız Hava Aracı (İHA) ile tespit edilen 2 teröristin etkisiz hale getirildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Şırnak’ta 28 Temmuz’da bölücü terör örgütü mensupları tarafından Şırnak Jandarma Tabur Komutanlığına taciz girişiminde bulunduktan sonra kaçan teröristler Cudi Dağı Üçkiraz köyü kırsalında İHA ile tespit edilerek yakın hava desteğiyle etkisiz hale getirilmişti. Teröristlerin etkisiz hale getirildiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Etkisiz hale getirilen 2 teröristin kaçış anları kamerada
OYNAT 00:31
Etkisiz hale getirilen 2 teröristin kaçış anları kamerada
Şırnak'ta Jandarma Tabur Komutanlığına taciz ateşinde bulunduktan sonra kaçan ve İnsansız Hava Aracı (İHA) ile tespit edilen 2 teröristin etkisiz hale getirildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Diyarbakır'da 2 terörist etkisiz hale getirildi
GÜNDEM
Diyarbakır'da 2 terörist etkisiz hale getirildi


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.