Gündem Temel Karamalloğlu Atatürk yaşasaydı Saadet Partili olurdu

Temel Karamalloğlu: Atatürk yaşasaydı Saadet Partili olurdu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, laikliğe karşı olmadıklarını belirterek, "Ben eminim Atatürk bugün yaşasaydı Saadet Partili olurdu" dedi.

Haber Merkezi Diğer
Temel Karamalloğlu: Atatürk yaşasaydı Saadet Partili olurdu
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

HaberTürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, köşesinde Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile gerçekleştirdiği görüşmeye değindi.

Karamollaoğlu'ndan yine aynı çağrı: Yollar köprüler hepsi israf, yatırımları durdurun
GÜNDEM
Karamollaoğlu'ndan yine aynı çağrı: Yollar köprüler hepsi israf, yatırımları durdurun

Temel Karamollaoğlu ile anayasanın ilk 3 maddesini ve Türkiye’deki laiklik anlayışını konuştuklarını belirten Alçı, SP liderinin laikliğe karşı olmadıklarını belirttiğini ve "Ben eminim Atatürk bugün yaşasaydı Saadet Partili olurdu" dediğini aktardı.

Karamollaoğlu'nun anayasa çalışmalarıyla ilgili
OYNAT 00:29
Karamollaoğlu'nun anayasa çalışmalarıyla ilgili "İlkeleri belirledik" sözünü Akşener "O ayrı" diyerek kesti
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ortak basın toplantısının ardından ilginç bir diyalog yaşandı. Akşener'in 'Anayasa iddialarını birlikte reddedelim' sözüne Karamollaoğlu 'Biz genel ilkeleri belirledik' karşılığını verdi. Akşener Karamollaoğlu'nun sözlerini 'O ayrı... O ayrı... Neyse ne' ifadeleriyle keserek salondan çıktı.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.