Gündem TURSAB ve Şile iş birliği için bir arada

TURSAB ve Şile iş birliği için bir arada

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın; Şile’yi turizmde daha ileri taşımak ve şehrin tanıtımına destek olmak amacıyla, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetimi ve üyesi acente temsilcileri ile düzenlediği tanıtım programı tamamlandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
TURSAB ve Şile iş birliği için bir arada
Şile’nin ve Ağva’nın turizm potansiyeli, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri hakkında aktarılan detaylı bilgilerin, ilçe turizmine önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın; Şile’yi turizmde daha ileri taşımak ve şehrin tanıtımına destek olmak amacıyla, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetimi ve üyesi acente temsilcileri ile düzenlediği tanıtım programı tamamlandı. Şile’nin ve Ağva’nın turizm potansiyeli, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri hakkında aktarılan detaylı bilgilerin, ilçe turizmine önemli katkılar sağlaması bekleniyor. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile’deki turizm değerlerinin tanıtılması ve tur programlarına ilçemizin cazibe noktalarının turizm ekosistemine daha fazla dahil edilmesi amacıyla TÜRSAB yetkilileriyle birlikte tanıtım etkinliğinde bir araya geldi.

  • Yapıcı işbirliklerine imza atılan tanıtım etkinliği sonrası, TÜRSAB’a bağlı seyahat acentelerinin de destekleriyle hem Şile’de turizm çeşitliliğini artıracak hem de Şile’nin tüm Türkiye’ye tanıtılmasını sağlayacak nitelikli turizm çalışmalarına devam edilmesi kararlaştırıldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.