Hayat Ozan Güven - Deniz Bulutsuz davasında tanıklardan şoke eden sözler Kıyafeti kan içindeydi

Ozan Güven - Deniz Bulutsuz davasında tanıklardan şoke eden sözler: Kıyafeti kan içindeydi

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla, 13 yıla kadar hapsi istenen oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına devam edildi, tanıklar dinlendi. Deniz Bulutsuz’un arkadaşı Erdem Lütfi, "Deniz’in üzerindeki kıyafeti yakasından göğsüne kadar kan içindeydi. Gözünün yan tarafında şişlik vardı, gözüne kan oturmuştu. Çenesinde yarık vardı ve muhtemelen kan oradan akmıştı. Deniz’i içeri aldım. Deniz titreyerek ve ağlayarak, ’Ozan beni öldürecek’ diyordu" diye konuştu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Ozan Güven - Deniz Bulutsuz davasında tanıklardan şoke eden sözler: Kıyafeti kan içindeydi
Deniz Bulutsuz - Ozan Güven

Oyuncu Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmada müşteki sanık Deniz Bulutsuz ile tarafların avukatları hazır bulundu.


"Deniz aradı, sesi ağlamaklıydı"


Duruşmada tanık olarak dinlenen Deniz Bulutsuz’un arkadaşı Erdem Lütfi, "İlişkinin başından beri tanığıyım. Ozan, Deniz ve ben o gece büyük bir iş aldığımız için kutlamaya gitmiştik. Buradan aklımda kalan tek olumsuz şey sanık Ozan’ın dönem dönem birlikte çalıştığım Baran Doğan ile ilgili, ’onu avucumun içiyle tokatlamak istiyorum’ demesiydi. Onun dışında olumsuz bir şey olmadı. Sonra gece 04.00 gibi telefonum çaldı. Deniz aradı, sesi ağlamaklıydı. Ozan ile tartıştık dedi. Ancak ben daha önce de tartıştıklarından, birbirlerine fiziki zarar vermediklerinden ilk başta önemsemedim. Yanıma gelmek istedi. Yaklaşık 20 dakika kapı çaldı" ifadelerini kullandı.

"Deniz’in kıyafetinin yakası kan olmuştu"

Bulutsuz’un Güven’in şoförüyle geldiğini söyleyen tanık, "Deniz yalın ayaktı, Hasan’ın koluna girmişti. O sırada şok halindeydim. Deniz’in üzerindeki kıyafeti yakasından göğsüne kadar kan içindeydi. Gözünün yan tarafında şişlik vardı, gözüne kan oturmuştu. Çenesinde yarık vardı ve muhtemelen kan oradan akmıştı. Deniz’i içeri aldım. Deniz titreyerek ve ağlayarak, ’Ozan beni öldürecek’ diyordu. Kendisine pansuman yaptım. ’Hastaneye gidelim’ dedim fakat bir şok durumu vardı. Deniz, doğru karar vermek istiyordu. Gitmedik, sabaha kadar konunun üzerinden geçip, şoku atlatmaya çalıştık" diye belirtti.

Ozan Güven hakkında iddianame düzenlendi: Hakkında istenen ceza belli oldu
HAYAT
Ozan Güven hakkında iddianame düzenlendi: Hakkında istenen ceza belli oldu

"Deniz hanım eski sevgilisinden övgü dolu sözlerle bahsetti, Ozan tepki gösterdi"


Tanık olarak dinlenen Ozan Güven’in arkadaşı Ramazan Çelik ise, "Ozan bey akşam 24.00 gibi bana telefon açtı. Deniz hanımın bir arkadaşının benim sokakta oturduğunu ve bana çay içmeye geleceklerini söyledi. Başta inanmadım ancak 5 dakika sonra aradı ve ’pencereye çık’ dedi. Arabadan bana el salladılar. Bir süre sonra Hasan, Deniz ve Ozan bana geldiler. Bir şeyler ikram ettim ve sohbet ettik. Bugünden yaklaşık 6 ay kadar önce müşteki sanıklar ile yemeğe gitmiştik. O zaman sevgili değillerdi. Ben ’yenge’ dedim Deniz hanıma. Kendisi öyle hitap etmememi, bir ilişkisinin olduğunu söyledi. Olay günü, Deniz hanım eski sevgilisinden bahsederken övgü dolu sözler söyledi. Ozan bey tepki gösterdi. ’Bari nasıl seviştiğinizi de anlatın’ dedi. İkisi de hafif alkollüydü ama bilinçleri açıktı. O gün Deniz hanımın üstünde beyaz bir elbise vardı. Diz kapaklarında morluklar gördüm ama ben sormadım. Herhangi bir tatsızlık olmadı benim yanımda. Gece Ozan aradı beni, ’Deniz’e hakaret edici bir söz kullandım mı’ dedi. Ben de ’hayır’ dedim. Ben senin yanında ’Deniz hanımdan özür diliyorum’ dedi, hoparlörün açık olduğunu söyleyerek" diye konuştu.

Ozan Güven aylık gelirini mahkemede açıkladı: Beş bin TL kazanıyorum
HAYAT
Ozan Güven aylık gelirini mahkemede açıkladı: Beş bin TL kazanıyorum

"Ailevi sorunlar olduğunu düşündüğüm için kulak kabartmadım"

Ozan Güven’in diğer tanığı Murat Canbulat ise olay gecesi evde herhangi bir gürültü duymadığını söyleyerek, "Ozan bey kapıyı açmadan önce bir ses duymadım. Kapı açıldığında taraflar tartışıyordu. Ben de ailevi sorunlar olduğu için kulak kabartmadım. Ben Deniz hanımın darp edildiğini ya da yalınayak olduğunu hiç fark etmedim” dedi.

Sevgilisini öldüresiye dövüp, dehşeti yaşattı: RUBATO grubunun solisti Özer Arkun'a soruşturma
HAYAT
Sevgilisini öldüresiye dövüp, dehşeti yaşattı: RUBATO grubunun solisti Özer Arkun'a soruşturma

"Beni öldürmeye çalışıyor diye bağırdım"

Duruşmada beyanda bulunan Deniz Bulutsuz ise, “Ben defalarca evin içinde kapı ve cam arasında koşturarak ‘Beni öldürmeye çalışıyor’ diye bağırdım. Pencere kapalı da olsa bu bağırışlarımı evin dışındaki bir insanın duymaması mümkün değildir. Değil kulübeden sokaktan bile sesimin duyulması gerekirdi” ifadelerini kullandı.

Mahkeme, Bulutsuz’un yüzünde kalıcı iz bulunup bulunmadığına dair Adli Tıp Kurumu’ndan rapor alınmasına ve bir sonraki celse diğer tanıkların dinlenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

Gökhan Özoğuz'dan kız arkadaşını darp ettiği iddia edilen Ozan Güven'e destek mesajı: Tanıyanlar bilir
HAYAT
Gökhan Özoğuz'dan kız arkadaşını darp ettiği iddia edilen Ozan Güven'e destek mesajı: Tanıyanlar bilir

Davanın geçmişi

Oyuncu Ozan Güven’in eski kız arkadaşı Deniz Bulutsuz, Güven’in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, ‘hakaret’, ‘kasten yaralama’ ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis cezası istenmişti. Ozan Güven’in de Deniz Bulutsuz’dan şikayetçi olduğu dosya uzlaştırma büroya gönderilmişti ancak taraflar uzlaşmayı kabul etmemişti. Tarafların şikayeti üzerine olaya ilişkin iki ayrı iddianame hazırlanmıştı. Hazırlanan iki ayrı iddianamede tek dosyada birleştirilmiş ve İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesine dava açılmıştı.

Ozan Güven hakkında iddianame düzenlendi: Hakkında istenen ceza belli oldu
HAYAT
Ozan Güven hakkında iddianame düzenlendi: Hakkında istenen ceza belli oldu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.