Hayat Sevgilisini öldüresiye dövüp, dehşeti yaşattı RUBATO grubunun solisti Özer Arkuna soruşturma

Sevgilisini öldüresiye dövüp, dehşeti yaşattı: RUBATO grubunun solisti Özer Arkun'a soruşturma

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un evlilik hazırlığında olduğu B.Y, Arkun’un kendisini darp ettiğini iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. İfade veren B.Y, "Gözümü açtığımda Özer yüzüme buz torbası koyuyordu. Olaydan kimseye bahsetmemem şartıyla beni hastaneye götürebileceğini söyledi. Aksi takdirde kötü ve ağır şeyler olacağını söyleyerek tehdit etti. Kabul edince hastaneye götürdü. Hastane çalışanlarına merdivenden düştüğümü söyledim" dedi. B.Y., Arkun’un yerdeki kanları temizlediği görüntüleri de savcılığa sundu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Sevgilisini öldüresiye dövüp, dehşeti yaşattı: RUBATO grubunun solisti Özer Arkuna soruşturma
RUBATO grubunun solisti Özer Arkun, eski sevgilisi B.Y'ye 4 ay yaklaşamayacak.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun'un sevgilisi B.Y., evlilik hazırlığında olduğu Arkun'un kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan B.Y. ifadesinde, Özer Arkun ile 2020 Mart ayında evlilik kararı aldıklarını, Üsküdar'daki evinde 4 Mayıs 2020 tarihinde evlilik meselesi nedeniyle, tartışma üzerine şiddete maruz kaldığını kaydetti. B.Y. "Saçımdan kan geliyordu. Yüzümde, başımda travma vardı. Gözlerimde morluk vardı. Dudaklarım patladı. Kolumda morluklar vardı. Kolum incindi. Ağrılarım çok fazlaydı. Hala psikolojik olarak burnumdan kan geliyor. Gözümdeki morluklardan dolayı 17 tane gözaltı kremi aldım" dedi.

Gökhan Özoğuz'dan kız arkadaşını darp ettiği iddia edilen Ozan Güven'e destek mesajı: Tanıyanlar bilir
HAYAT
Gökhan Özoğuz'dan kız arkadaşını darp ettiği iddia edilen Ozan Güven'e destek mesajı: Tanıyanlar bilir

Kendisini odaya kilitleyerek korudu

Kendisini yatak odasına kilitleyerek koruma altına aldığını söyleyen B.Y., "10-15 dakika özür diledi. Kapıyı açtığımda öpmeye çalıştı, benden uzaklaşmasını istediğimde ise kafama suratıma yumruk attı. Banyoda yüzümü temizlerken bilincimi kaybetmişim. Gözümü açtığımda yüzüme buz torbası koyuyordu. Kimseye bahsetmemem şartıyla beni hastaneye götüreceğini söyledi. Hastaneye gittik. Korktuğumdan merdivenden düştüğümü söyledim. Özer'in evde benim kanlarımı temizlerken çok kısa bir videosunu çektim" iddiasında bulundu.

KADEM'in kadına şiddet klibi tıklanma rekoru kırdı
OYNAT 01:33
KADEM'in kadına şiddet klibi tıklanma rekoru kırdı
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında anlamlı bir video hazırladı. #CinsVarCinsVar isimli kampanyada doğal yaşamdan ilham alınarak hazırlanan ve doğadaki erkek cinsin dişisine gösterdiği özen ve itinayı vurgulayan videolarla şiddete dikkat çekilmesi hedeflendi.Aile Mahkemesi'nden uzaklaştırma

İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi, B.Y.'nin başvurusu üzerine Özer Arkun'un 4 ay süre ile B.Y.'nin konutuna ve işyerine yaklaşmaması, iletişim aralarıyla rahatsız etmemesi kararı aldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.