Hayat Şahan Gökbakar karara isyan etti Yazıklar olsun

Şahan Gökbakar karara isyan etti: Yazıklar olsun

Antalya'da aracını üzerine sürdüğü köpeğin ölümüne sebep olan sürücünün cezası belli oldu. Sürücüye verilen bin 97 TL'lik ceza Şahan Gökbakar'ın tepkisine neden oldu. Kişisel Instagram hesabı üzerinden sürücünün fotoğrafını ve kaza anına ait güvenlik kamerası görüntüsünü paylaşan Şahan Gökbakar, olayın bir insanı öldürmekle eşdeğer olduğunu belirterek 'bu bir cinayettir' dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diger
Şahan Gökbakar karara isyan etti: Yazıklar olsun
"Hayvanları öldürmekle insanları öldürmek arasında bir fark yoktur. İkisi de candır ikisi de cinayettir. Yazıklar olsun."

Antalya Kepez'de aracını üzerine sürdüğü bir köpeğin ölümüne yol açan 39 yaşındaki Erhan Kozan'a Hayvanları Koruma Kanunu'na muhalefetten bin 97 lira idari para cezası kesilmişti. Hayvanseverler verilen cezayı az bulup itiraz ederken komedyen Şahan Gökbakar da karara tepki gösterdi.

Kişisel Instagram hesabı üzerinden sürücünün fotoğrafını ve kaza anına ait güvenlik kamerası görüntüsünü paylaşan Şahan Gökbakar, olayın bir insanı öldürmekle eşdeğer olduğunu belirterek 'bu bir cinayettir' dedi.

Şahan Gökbakar paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Arabasını köpeklerin üzerine sürüp bir tanesinin başının üzerinden geçerek katleden kişi ’şakalaşmak için yaptım’ demiş. Mahkeme de kendisine bu cinayeti karşısında 1097 TL ceza vererek şakalaşmak istemiş herhalde. Hayvanları öldürmekle insanları öldürmek arasında bir fark yoktur. İkisi de candır ikisi de cinayettir. Yazıklar olsun."

Arabasini kopeklerin uzerine surup bir tanesinin basinin uzerinden gecerek katleden kisi "sakalasmak icin yaptim" demis. Mahkeme de kendisine bu cinayeti karsisinda 1097tl ceza vererek sakalasmak istemis herhalde. Hayvanlari oldurmekle insanlari oldurmek arasinda bir fark yoktur. Ikiside can dir. Ikiside cinayettir... yaziklar olsun..

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)'in paylaştığı bir gönderi ()

DiCaprio, Leonardo da Vinci'yi canlandıracak
HAYAT
DiCaprio, Leonardo da Vinci'yi canlandıracak

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.