|

Al Ahli, Sow için kapıları kapattı

Al Ahli CEO'su ve Yardımcı Başkanı Saeed Obaid, Moussa Sow'un Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönünde çıkan haberlerle alakalı olarak açıklama yaptı.

Yeni Şafak
09:09 - 29/08/2016 Pazartesi
Güncelleme: 10:01 - 29/08/2016 Pazartesi
Diğer
Al Ahli Kulübü, Moussa Sow'un eski kulübü Fenerbahçe'ye gideceği iddialarına cevap verdi.
Al Ahli Kulübü, Moussa Sow'un eski kulübü Fenerbahçe'ye gideceği iddialarına cevap verdi.

Ülke basınına konuşan Saeed Obaid, kendisine yöneltilen " Moussa Sow takımdan ayrılmak istiyor mu? Türk medyası, Fenerbahçe ile anlaştığınızı yazıyor, doğru mu?" şeklindeki soruya, " Moussa Sow , kariyerine Al- Ahli'de devam edecek. Moussa'dan takımdan ayrılmak istediğine dair herhangi bir talep bize gelmedi. Türk medyasında çıkan haberler ne diyor bilemiyorum ama Fenerbahçe ile Moussa Sow konusunda bir anlaşmamız yok." cevabını verdi.Sporx'te yer alan habere göre; Moussa Sow'un Al- Ahli'de çok mutlu olduğunu söyleyen Saeed Obaid, " Al Ahli'nin şu an 4 yabancı oyuncusu var. Eğer oyunculardan biri ayrılacaksa buna teknik direktörümüz Cosmin Olaroiu karar verecek." diyerek sözlerini noktaladı.Al Ahli: Hiçbir gerçek yanı yok


Ayrıca, Suudi Arabistan'da yayın yapan Arabic Sport 360'ın muhabiri Hatem Zaza'ya konuşan Al Ahli yetkilisi, "Gazetelerin Moussa Sow ile ilgili yazdıklarının hiçbir gerçek yanı yok. Al Ahli olarak Moussa Sow'un kalmasını istiyoruz. Moussa Sow'un performansından çok memnunuz." açıklamasını yaptı.Aziz Yıldırım ne demişti?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, NTV yayınında Moussa Sow ile ilgili olarak, "Advocaat, sağ kanat için bir oyuncu istiyor. Bir de ofansif orta saha alabilirseniz iyi olur dedi. Sow mutlu değil. Buraya gelmek istiyor ama maaşı yüksek. Kulübü müsaade ederse transfer edebiliriz." ifadelerini kullanmıştı.
#Moussa Sow
#Fenerbahçe
#Al Ahli
8 yıl önce