|

Ali Ay: Sow ve Twumasi gündemimizde

Transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Bursaspor Başkanı Ali Ay, Moussa Sow ve Patrick Twumasi'ye teklif yaptıklarını ve bu iki isimden gelecek cevabı beklediklerini söyledi.

Yeni Şafak
16:26 - 29/12/2017 Cuma
Güncelleme: 16:40 - 29/12/2017 Cuma
AA
Süper Lig'de daha önce Fenerbahçe forması giyen Sow,  bu sezon El Ehli formasıyla çıktığı 8 maçta 1 gol kaydetti.
Süper Lig'de daha önce Fenerbahçe forması giyen Sow, bu sezon El Ehli formasıyla çıktığı 8 maçta 1 gol kaydetti.

Ay yaptığı açıklamada, ara transfer dönemi yaklaşırken yine birçok aslı olmayan haberin ve dedikodunun üretildiğini belirtti.

Bursaspor Kulübü olarak yüksek miktarlarda paralar ödeyerek transfer yapma imkanlarının bulunmadığını dile getiren Ay, "Bizim de önceliklerimiz var. Ara transfer döneminde önceliğimiz, elimizdeki fazla oyuncuları göndermek. Bunun için yoğun çaba harcıyoruz, görüşmeler yapıyoruz." dedi.

Ay, kulüp başkanı olarak her zaman öncelikle Bursaspor'un menfaatlerini düşündüğünü ve ona göre adımlar attığını ifade etti.

"Sow ve Twumasi için şartlarımızı sunduk"

Ligin ikinci yarısında takıma direkt katkı sağlayacak oyuncuları kadrolarına katmaları gerektiğini, bu kapsamda ince eleyip sık dokuduklarını ifade eden Ay, şunları kaydetti;

  • "Gündemimizde iki isim var. Bu oyuncular Moussa Sow ve Patrick Twumasi. Moussa Sow ve Twumasi için şartlarımızı sunduk, teklifimizi yaptık. Gelecek yanıta göre de hareket edeceğiz. Ancak daha önce de söylediğim gibi önceliğimiz eldeki fazla oyuncularla yollarımızı ayırmak. Onu gerçekleştirdikten sonra takıma katmayı planladığımız oyunculara yöneleceğiz. Şu an Sow ve Twumasi için gelecek yanıtları bekliyoruz."

#Bursaspor
#Moussa Sow
#Patrick Twumasi
7 yıl önce