Spor Beşiktaşta geri dönüş zamanı

Beşiktaş'ta geri dönüş zamanı

Beşiktaş’ta, takım kaptanları arkadaşlarıyla bir toplantı yaparak kötü gidişata son vermeleri gerektiğini belirtti. Şu anda tek hedef cuma günü Kasımpaşa’yı yenmek.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Beşiktaşta geri dönüş zamanı
Beşiktaş'ta Kasımpaşa maçı hazırlıkları devam ediyor.

Beşiktaş’ta, teknik direktör Sergen Yalçın’ın göreve devam kararı almasının ardından yeniden çıkışa geçmenin planları yapılıyor. Takım kaptanları Atiba, Necip, Vida ve Oğuzhan’ın arkadaşlarıyla kısa bir toplantı yaparak sahada hep birlikte ellerinden gelenin fazlasını ortaya koyup gelinen noktadan takımı kurtarmaları gerektiğinin altını çizdikleri öğrenildi.

Hem taraftar hem Yalçın için

Kaptanların takıma, “Ödemeler zamanında yapılıyor. Teknik heyet, teknik-taktik anlamda ellerinden geleni yapıyor. Artık sahada daha çok sorumluluk alıp hem taraftar, hem de Sergen Yalçın için yeniden çıkışa geçmeliyiz” dedikleri kaydedildi.

  • Konuşmanın, takım tarafından da olumlu karşılandığı, şu anki tek amacın cuma günü Kasımpaşa’yı yenmek olduğu belirtildi.

Beşiktaş teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili kararını açıkladı
SPOR
Beşiktaş teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili kararını açıkladı

Sergen Yalçın'dan istifa açıklaması
OYNAT 00:44
Sergen Yalçın'dan istifa açıklaması
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'dan GZT Giresunspor maçı sonrası yaptığı açıklamada istifa sorularına cevap verdi. Yalçın, yarın başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya geleceklerini söyledi.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.