|

James Rodriguez: Düşünmek için 7 günüm var

Real Madrid'de forma giyen Kolombiyalı oyuncu James Rodriguez, FIFA Kulüpler Dünya Kupası final maçı sonrası verdiği röportajda süre alamamasına yönelik, "Çözüm bulmak lazım, düşünmek için 7 günüm var" diyerek eflatun-beyazlı ekipten ayrılabileceğini ima etti.

Yeni Şafak
11:30 - 19/12/2016 Pazartesi
Güncelleme: 11:52 - 19/12/2016 Pazartesi
Yeni Şafak
James Rodriguez bu sezon Real Madrid'le ligde 8 maçta forma giydi.
James Rodriguez bu sezon Real Madrid'le ligde 8 maçta forma giydi.

Real Madrid'in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez, FIFA Kulüpler Dünya Kupası finali sonrası ayrılık sinyalleri verdi.Maçta süre alamadığı için sinirli olduğu gözlenen Kolombiyalı oyuncu Real Madrid'in şampiyonluğa ulaştığı mücadele sonrası Amerikan basınına röportajlar verdi.İspanyol basınına konuşmaktan kaçındığı gözlenen Rodriguez şu açıklamaları yaptı:


  • "Burada mutluyum ama daha çok oynamak istiyorum. Her zaman Madrid'de olmak istedim fakat her şeyi iyi düşünmek ve bir çözüm bulmak gerekiyor. Bunun için 7 günüm var."
Ramos James Rodriguez'e tepki gösterdi

Bu arada James Rodriguez'in açıklamaları kaptan Sergio Ramos'a da soruldu. Ramos ise Kolombiyalı futbolcunun yanlış yaptığını belirterek, "Bugün konuşulacak konu bu değil" şeklinde tepki gösterdi.Bilindiği gibi James Rodriguez daha önce Zidane'la takımda süre alamadığı için tartışmış, Fransız teknik adam da, "Herkes oynamak ister ama burada karar veren tek bir kişi var" diyerek oyuncusuna gönderme yapmıştı.#James Rodriguez
#Real Madrid
#Chelsea
7 yıl önce