Tüm Takımlar /

Şampiyonlar Ligi

  • FC Krasnodar
  • Zenit
  • Lokomotiv Moskova

UEFA Avrupa Ligi

  • Arsenal Tula
  • FC Krasnodar
  • CSKA Moskova
  • Spartak Moskova

Rusya Premier Ligi

  • Arsenal Tula
  • FC Krasnodar
  • FK Akhmat Grozny
  • Gazovik Orenburg
  • PFC Sochi
  • Tambov
  • Zenit
  • CSKA Moskova
  • Dinamo Moskova
  • Krylya Sovietov
  • Lokomotiv Moskova
  • Rostov
  • Rubin Kazan
  • Spartak Moskova
  • Ufa
  • Ural S.O

Rusya Kupası

  • Alaniya Vladikavkaz
  • Ararat Moskova
  • Avangard Kursk
  • Baltika
  • Chernomorets N.
  • Kamaz
  • FC Ryazan
  • Salyut Belgorod
  • Shinnik
  • Fakel
  • FC Armavir
  • Rotor Volgograd
  • Tyumen
  • Arsenal Tula
  • FC Krasnodar
  • FK Akhmat Grozny
  • Gazovik Orenburg
  • PFC Sochi
  • Tambov
  • Zenit
  • Akron Togliatti
  • Khimki
  • Luch Vladivostok
  • Mordovia Saransk
  • FC Inter Cherkessk
  • FC Leningradets
  • FC Nizhny Novgorod
  • FC Veles Moskova
  • Sakhalin
  • SKA-Khabarovsk
  • FK Chayka
  • FK Chita
  • Irtysh Omsk
  • Neftekhimik
  • Chertanovo
  • Tekstilshchik
  • Tom Tomsk
  • Torpedo Moskova
  • Yenisey Krasnoyarsk
  • CSKA Moskova
  • Dinamo Moskova
  • Krylya Sovietov
  • Lokomotiv Moskova
  • Rostov
  • Rubin Kazan
  • Spartak Moskova
  • Ufa
  • Ural S.O

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Mashuk-KMV
  • Sokol Saratov
  • Zhemchuzhina Sochi
  • Anzhi Makhachkala
  • Avangard Kursk
  • Shinnik
  • FC Armavir
  • Arsenal Tula
  • FC Krasnodar
  • FK Akhmat Grozny
  • Gazovik Orenburg
  • PFC Sochi
  • Tambov
  • Zenit
  • Nizhny Novgorod
  • Torpedo Vladimir
  • Rusya U19
  • Khimki
  • Luch Vladivostok
  • Mordovia Saransk
  • FC Nizhny Novgorod
  • SKA-Khabarovsk
  • FK Chayka
  • Neftekhimik
  • Chertanovo
  • Tom Tomsk
  • Torpedo Moskova
  • Yenisey Krasnoyarsk
  • CSKA Moskova
  • Dinamo Moskova
  • Krylya Sovietov
  • Lokomotiv Moskova
  • Rostov
  • Rubin Kazan
  • Spartak Moskova
  • Ufa
  • Ural S.O

Rusya Süper Kupası

  • Zenit
  • Lokomotiv Moskova

Rusya 1. Ligi

  • Krasnodar-2
  • Spartak Moskova II
  • Avangard Kursk
  • Baltika
  • Shinnik
  • Fakel
  • FC Armavir
  • Rotor Volgograd
  • Khimki
  • Luch Vladivostok
  • Mordovia Saransk
  • FC Nizhny Novgorod
  • SKA-Khabarovsk
  • FK Chayka
  • Neftekhimik
  • Chertanovo
  • Tekstilshchik
  • Tom Tomsk
  • Torpedo Moskova
  • Yenisey Krasnoyarsk

UEFA Gençlik Ligi

  • Lokomotiv Moskova U19
  • Zenit U19

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+