|

Selçuk İnan'a dev kanca!

Nuri Şahin ve Joe Allen transferlerinden istediği verimi alamayan Brendan Rodgers'in isteği doğrultusunda milli yıldızın transferi için nabız yoklanacak...

Yeni Şafak
00:00 - 25/08/2013 Pazar
Güncelleme: 11:59 - 25/08/2013 Pazar
Yeni Şafak
Selçuk İnan'a dev kanca!
Selçuk İnan'a dev kanca!

Transfer dönemi boyunca adı G.Saray'ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz ile anılan Liverpool kulübü, kancayı sarı-kırmızılı takımın bir başka yıldızına taktı. İngiliz basınında yer alan haberlerde yıldız futbolcunun teknik direktör Brendan Rodgers tarafından takip edildiği belirtildi. Orta sahayı kaliteli bir isimle takviye etmeye çalışan Rodgers'in Selçuk'u kurtarıcı olarak gördüğü, yönetime bu yönde bir rapor sunduğu ifade edildi.

YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

Geçen sezon Nuri Şahin ve Joe Allen transferlerinden istediği verimi alamayan Kuzey İrlandalı antrenörün, bu sezon da en büyük hedefi olan Henrikh Mkhitaryan'ı Alman Bundesliga ekibi Borussia Dortmund'a kaptırması sonrasında alternatiflerin azaldığına vurgu yapıldı. Selçuk İnan'ı mercek altına alan Rodgers'in isteği üzerine yakın zamanda Galatasaray'ın kapısının çalınacağı kaydedildi.

GALATASARAY'IN VAZGEÇİLMEZİ

Liverpool'un transfer listesinde Selçuk İnan'ın yanı sıra Ajax'ın yetenekli oyuncusu Christian Eriksen'in de olduğu kaydedilirken bu oyuncunun Juventus'a yakın olduğu, bu durumda Selçuk İnan'ın kuvvetli aday olduğu vurgulandı. Ancak aynı haberlerde Selçuk İnan'ın G.Saray için vazgeçilmez olduğu, bu oyuncuyu takımından koparmanın şu an itibariyle maddi güçle de sağlanamayacağı detay olarak aktarıldı.

10 yıl önce
default-profile-img