|

Vitor Pereira: İstifa etmeyeceğim

Son dönemde hakkında artan ayrılık haberleri üzerine yardımcılarıyla dertleşen Portekizli hoca, “Oluşan atmosfere katılmıyorum. Ben işimi en iyi şekilde yapmak için gece gündüz uğraşıyorum. Yapılan hatalar benim suçum değil. İstifa etmeyi de düşünmüyorum” dedi

Yeni Şafak
12:35 - 7/08/2016 Pazar
Güncelleme: 12:44 - 7/08/2016 Pazar
Diğer
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın istifa etmeyeceği ve yapılan hatalardan dolayı futbolcuları suçladığı belirtildi. (Haber: Habertürk)
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın istifa etmeyeceği ve yapılan hatalardan dolayı futbolcuları suçladığı belirtildi. (Haber: Habertürk)

Monaco'ya elenip Şampiyonlar Ligi hayallerini bir başka bahara bırakan Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın artık kredisi tamamen tükenirken, kulüp ile teknik adam arasında adeta bir satranç oyunu başladı. Pereira'nın ekibiyle birlikte 4 milyon Euro civarındaki tazminatını ödemek istemeyen Sarı- Lacivertliler'de bir yandan da yeni teknik adam arayışları başlarken, Pereira da aynı şekilde yaz boyunca takım aramış fakat bulamamıştı. Kesinlikle istifa etmeyi düşünmeyen Portekizli teknik adam, yardımcılarına bu konuyla ilgili dert yandı.'Şampiyonluk için çalışacağım'


Eleştirilerin odağındaki isim olan Pereira, yardımcılarına içini dökerken, “Kamuoyunda benimle ilgili oluşan algı kesinlikle doğru değil. Ben geldiğim ilk günden beri elimden gelen her şeyi yapıyorum. Sürekli çalışıyorum. Gecemi gündüzümü işime veriyorum. Monaco maçına da iyi hazırlanmıştık. Yapılan hatalar benim suçum değil. Ben üstüme düşen görevi yerine getiriyorum. Bu yüzden de kesinlikle istifa etmeyi düşünmüyorum. Takımı şampiyon yapmak için çalışmaya devam edeceğim. Yönetim beni göndermedikçe ben var gücümle çalışacağım" ifadelerini kullandı. Pereira ayrıca Monaco mağlubiyetinin sorumlusu olarak oyuncuları görürken, daha önce birçok kez yaptığı gibi yine futbolcuları suçladı.Vitor Pereira'nın Fenerbahçe'deki belirsizliğini koruyor. Sarı lacivertli yönetimin maliyeti sebebiyle Portekizli teknik adamla yolları ayıramadığı belirtiliyor.

Pereira'nın aldığı para tartışma çıkardı#Vitor Pereira
#Fenerbahçe
#Aziz Yıldırım
8 yıl önce