|
Spor

Yeni krizin adı Pereira-Kjaer

Fenerbahçe-Akhisar maçında Vitor Pereira'nın tecrübeli Danimarkalı defans oyuncusu Simon Kjaer ile tartışma yaşadığı iddia edildi.

Yeni Şafak
10:32 . 5/10/2015 Pazartesi
Diğer

Fenerbahçe'de iyi başlayan ancak hayal kırıklığıyla biten Akhisar Belediyespor maçının sonlarında bir gerginlik yaşandığı öne sürüldü.Duran top krize dönüştü

Fanatik'in haberine göre, Fenerbahçe'nin üçüncü gol için yüklendiği son anlarda Sarı-Lacivertliler orta sahada bir duran top kazandı. Topun başına Caner geçti ve ceza alanındaki karambole topu şişirmek için gerildi. Bu sırada Fenerbahçe'nin Danimarkalı defans oyuncusu Kjaer de ceza alanında gol aramak için ileriye çıktı.

Pereira'yı dinelemedi

Kjaer'in ileriye çıktığını gören Pereira, İdari Menajer Hasan Çetinkaya'yı uyardı ve Danimarkalı oyuncuya maçın 2-2 olduğunu ve ileri çıkmamasını söylemesini istedi. Çetinkaya, Kjaer'i çağırıp bu direktifleri verirken, tecrübeli savunmacı tepki gösterdi ve hocasını dinlemeden ceza alanında gol aramaya yöneldi. Çetinkaya ise olayın ardından Pereira'ya dönüp ellerini açarak adeta "Ben ne yapayım" dedi.Van Persie krizinin ardından böyle bir olayın yaşanması da takımdaki huzur ortamını yeniden sorgulattı.

#fenerbahçe
#simon kjaer
#vitor pereira
#akhisar belediyespor
8 yıl önce
default-profile-img