Teknoloji Apex Legends oyuncularına müjde 8 yeni karakter keşfedildi

Apex Legends oyuncularına müjde: 8 yeni karakter keşfedildi

Bir anda milyonlarca kişi tarafından indirilen Apex Legends’ın yeni karakterleri ortaya çıktı. Oyun içi dosyalarını karıştıran meraklı oyuncular, 8 yeni karakter keşfetti. Karakterlerin yetenekleri henüz bilinmiyor.

Haber Merkezi Diğer
Apex Legends'ın tanıtım görseli.
Apex Legends'ın tanıtım görseli.

Apex Legends ismi gibi kısa bir süre içerisinde oyun dünyasının efsaneleri arasında yerini almayı başardı. Milyonlarca kişi tarafından beğeniyle oynanan oyunun dosyaları içerisinde yeni karakterlere ait bazı bilgiler keşfedildi. Meraklı oyuncuların karıştırdığı dosyalarda henüz yetenekleri belli olmayan 8 yeni karakter yer alıyor.

Veri madencisi Shrugtal, yeteneklerinin henüz bilinmediği ve resmi olarak açıklanmamış yeni karakterleri keşfetti. Octane ve Wattson karakterleri de bu şekilde keşfedilmiş ve yetenekleri hemen hemen biliniyordu. Fakat bu 8 karakter o kadar yeni ki oyunun yapımcısı Respawn bile bu karakterlerin özelliklerinin ne olacağını tam olarak belirleyememiş olabilir.

Apex Legends'ın mevcut karakterleri.

Oyun dosyalarında bulunan karakterlerin tamamı ilerde karşımıza çıkmayabilir. Oyunun yapımcısı Respawn henüz yeni karakterler hakkında açıklama yapmadı ancak bugün veya yarın Battle Pass ile Octane’in geleceğini biliyoruz.

Apex Legends durdurulamıyor: 7 günde 25 milyon oyuncu
TEKNOLOJİ
Apex Legends durdurulamıyor: 7 günde 25 milyon oyuncu

Apex Legends Mobile için EA ipucunu verdi
TEKNOLOJİ
Apex Legends Mobile için EA ipucunu verdi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.