Teknoloji Football Manager 2019un fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı

Football Manager 2019'un fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı

Football Manager 2019 için beklenen açıklama geldi. Yapımcı firma SEGA, FM 2019’un fiyatı ve çıkış tarihini duyurdu. Steam üzerinde ön siparişte olan oyuna siz de sahip olabilirsiniz. Peki, Football Manager 2019 çıkış tarihi ne zaman? Football Manager 2019 fiyatı ne kadar? Detaylar haberimizde.

Yeni Şafak
Football Manager 2019
Football Manager 2019

Futbol severlerin merakla beklediği Football Manager 2019 için yeni bir gelişme yaşandı. YouTube’da yayınlanan fragmanla birlikte Steam üzerinden de eş zamanlı olarak ön siparişle satışa çıkan FM 2019 oyununa %10 indirimle sahip olabilirsiniz.

Football Manager 2019 fiyatı ve çıkış tarihi

Steam üzerinden ön siparişle satışa sunulan FM 2019’un fiyatı açıkladı. Erken sipariş bonusu olarak %10 indirimle ön satışa çıkan oyuna 107,10 TL fiyatla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, gelişmiş ön sipariş verenler, oyunun resmi piyasaya sürülme tarihinden iki hafta önce çıkacak olan, tamamen oynanabilir Beta sürümüne de erken erişim kazanacak. Beta sürümünde başlatılan tek oyunculu kariyerlere, tam oyunda da devam edilebilecek.

Futbol Menajeri 2019 çıkış tarihi 2 Kasım.

Football Manager 2019 hakkında

  • Football Manager 2019'da, kulübünüzün başarısına imza atan SİZSİNİZ. Taktikleri ve oyun stilini siz belirliyorsunuz ve nihai takımı oluşturmak için oyuncularla sözleşmeleri siz imzalıyorsunuz. Antrenman sırasında, takımınızı geliştirirken ve gelecekteki maçlara hazırlık için ince ayar yaparken aktif yol oynayan yine sizsiniz.
  • Maç Günü geldiğinde ise taç çizgisinde yerinizi alıyor ve oyuncularınızın o sihirli beyaz çizgiyi geçtiğinde yapacaklarını siz yönetiyorsunuz. Şimdi de futbol vizyonunuzu test ediyoruz!
  • Acı verici bir yenilgi ile baş döndüren bir zafer arasındaki fark sizce mükemmel oyuncu değişikliği gibi bir hamlede mi, yoksa taktiklerle ilgili bir ince ayarda mı saklı?
  • En büyük 50 futbol ülkesinde becerilerinizi test edin
  • Dünyanın en iyi 2.500 kulübünden herhangi biriyle zirveye tırmanın
  • Transfer pazarında kazanmaya çalışın ve 500.000'in üzerinde gerçek oyuncu ve personeli gözleyin
  • Beğenilen 3 boyutlu maç motorumuzda benzersiz futbol vizyonunuzun hayata geçişini izleyin.

Rehber: Google Chrome için en iyi 5 güvenlik eklentisi!
TEKNOLOJİ
Rehber: Google Chrome için en iyi 5 güvenlik eklentisi!

WhatsApp Web masaüstü nasıl kullanılır?
TEKNOLOJİ
WhatsApp Web masaüstü nasıl kullanılır?

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.