Teknoloji PUBG kış haritası Vikendi tanıtıldı

PUBG kış haritası Vikendi tanıtıldı

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan PUBG, geçtiğimiz günlerde hem mobil hem de PC platformları için kış haritası Vikendi’yi duyurdu. Oyuncuların büyük beğenisini toplayan Vikendi, PUBG’nin ilk 6x6 haritası olacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
PUBG Vikendi haritasının tanıtım videosundan bir kare.
PUBG Vikendi haritasının tanıtım videosundan bir kare.

Milyonlarca oyuncusu olan PUBG, yılın en iyi oyunlarının seçildiği The Game Awards 2018 etkinliğinde yeni kış haritasını duyurdu. PUBG’nin ilk 6x6 haritası karlarla kaplı ve oyuncuların hareket kabiliyetini artırabilmek için kar araçlarıyla ve yeni silahlarla geliyor.


PUBG Vikendi haritası 19 Aralık'ta PC'de

PC platformu için 19 Aralık’ta yayınlanacak olan harita mobil platforma 20 Aralık tarihinde gelecek. Ancak PS ve Xbox konsolları için yeni haritanın 2019’un ilk günlerini beklemesi gerekiyor.

https://www.w3.org/1999/xlink"... stroke="none" stroke-width="1" fill="none" fill-rule="evenodd">
Bu gönderiyi Instagram'da gör

🎮#PUBG kış haritası sızdırıldı#game #battleroyale #snow #winter #map

Yeni Şafak Teknoloji (@yenisafakteknoloji)'in paylaştığı bir gönderi ()


Yeni silahlar ve araçlar

Yeni haritada kar aracı ve yeni silahların dışında oyun içi aksiyonlarda da bazı değişiklikler olacak. Oyuncuların, stratejilerini buzlu zemin ve soğuk havaya göre değiştirmeleri gerekecek. Aynı zamanda oyuna sunucular arası çapraz eşleşme özelliği eklenecek. Bu sayede farklı sunuculardaki oyuncularla da eşleşebileceğiz.

PUBG PlayStation 4'e geliyor
TEKNOLOJİ
PUBG PlayStation 4'e geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı gazetecileri kabul etti: ABD sözünü tutmazsa harekat sürer, YPG’nin çekilmesinin sorumluluğu ABD’de
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı gazetecileri kabul etti: ABD sözünü tutmazsa harekat sürer, YPG’nin çekilmesinin sorumluluğu ABD’de

Yabancı Mensupları kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "

PYD’nin bıraktığı 750 DEAŞ’lının 195’i yakalandı. Amerika 120 saatlik sürenin sona erdiği salı akşamına kadar bize verdiği sözleri tutabilirse güvenli bölge konusu çözülmüş olacaktır ama bu söz bilaistisna yerine getirilmemiş olursa 120'nci saatin sona erdiği dakika, Barış Pınarı Harekatımız kaldığı yerden çok daha kararlı bir şekilde devam edecektir. Şu anda tabii daha henüz terör örgütleri çıkmış değil. 120 saati bunun için belirledik" dedi. Trump'ın mektubu ile ilgili açıklamada bulunan Erdoğan, "Elbette bizler bunu unutmadık. Unutmamız doğru değil ama bizim karşılıklı olan sevgi, saygımız da bunları sürekli gündemde tutmaya müsaade etmiyor. Bu konuyu bugünkü meselemiz ve önceliğimiz olarak da görmüyoruz. Vakti saati geldiğinde bu konuyla ilgili olarak gerekenin yapılacağının da bilinmesini istiyoruz" ifadesini kullandı.

Genç muhtar 5 yıllık maaşını köyüne bağışladı: Konak ve kütüphane yapacak
Gündem

Genç muhtar 5 yıllık maaşını köyüne bağışladı: Konak ve kütüphane yapacak

Düzce'de, doğup büyüdüğü köyünde muhtar seçilen 31 yaşındaki veteriner teknisyeni Feyzullah Akyol, kredi çekerek satın aldığı arsayı konak ve kütüphane yapmak için köyüne bağışladı. Arkadaşlarının ve komşularının kendisine her zaman destek olduğunu aktaran Akyol, "Bu yola çıkmamızdaki en büyük sebep köyden kente geçişin önüne geçmek oldu, gençlerin şehirlerde bulduğu imkanları köyümüzde ne kadar temin edebiliriz diye düşündük" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mektubu unutmamız mümkün değil, vakti geldiğinde gereken yapılacak
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mektubu unutmamız mümkün değil, vakti geldiğinde gereken yapılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşiktaş'ta bulunan Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yabancı medya kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Trump'ın mektubu ile ilgili konuşan Erdoğan, "Elbette bizler bunu unutmadık. Vakti saati geldiğinde bu konuyla ilgili olarak gerekenin yapılacağının da bilinmesini istiyoruz" dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.