Teknoloji PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı Yeni silah ve araçlar

PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı: Yeni silah ve araçlar

Mobil dünyanın en popüler oyunu PUBG Mobile’e yeni bir güncelleme geldi. PUBG’nin masaüstü versiyonunda mevcut olan G36C ve Tukshai gibi silahlar artık PUBG Mobile oyuncuları tarafından kullanılabilecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
PUBG Mobile dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.
PUBG Mobile dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

PUBG Mobile için 1.7 GB boyutunda yeni bir güncelleme paketi yayınlandı. Bu büyük güncelleme paketiyle oyuna yeni silahlar, araçlar ve hava durumları da eklendi.

PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesiyle birlikte gelen yenilikler şunlar;

  1. Vikendi haritasına Scar-L yerine G36C taarruz tüfeği eklendi. Silah, tıpkı M416 ve M16A4 gibi 5.56 mermiler kullanacak.
  2. Tukshai ya da Auto-Rickshaw adlı üç tekerlekli araç; jeep, sedan ve minibüs yerine Sanhok haritasına eklendi.
  3. Zombiler yeniden yapılandırıldı. Artık daha önce erişemedikleri bazı bölgelere erişebilecekler. Ayrıca maç içinde zaman zaman güçleri zayıflayacak.
  4. Hazır mesajlara ‘ikmal aldım’ mesajı eklendi.
  5. Erangel ve Miramar haritalarına dinamik hava durumu özelliği geldi. Böylece maç içinde güneşli, sisli, yağmurlu gibi farklı hava durumları ile karşılaşabileceksiniz.

Güncelleme şu an için sadece Tencent’in resmi web sitesinde yayınlandı. Kısa süre içinde App Store ve Google Play Store’da yayınlanması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.