Teknoloji PUBG Mobile için 2 milyon dolarlık turnuva

PUBG Mobile için 2 milyon dolarlık turnuva

Popüler oyun PUBG Mobile’in birinci yılı için yeni bir turnuva duyuruldu. 2 milyon dolar ödül havuzu olan PUBG Mobile Turnuvası için gerekli katılım şartları yapımcı firma tarafından açıklandı. İşte, 2 milyon dolar ödül havuzuna sahip PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvasına katılmak için yapmanız gerekenler.

Haber Merkezi Yeni Şafak
PUBG Mobile oyun içi görseli.
PUBG Mobile oyun içi görseli.

PUBG’nin yapımcı firması Tencent Games sık sık özel turnuvalar düzenliyor. PUBG Mobile için iki farklı sezonda gerçekleşecek olan ve 2 milyon dolar ödül havuzuna sahip turnuva tanıtım videosuyla duyuruldu.

PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvası için yayınlanan tanıtım videosunda bahar ve güz olmak üzere iki farklı sezonda gerçekleşecek turnuvanın ilk ayağı 22 Mart tarihinde başlayacak. Bu süre boyunca oyuncular 4 kişilik takımlarıyla birlikte çeşitli eleme turlarında mücadele edecek. Bahar sezonunda düzenlenen çeşitli savaşların ardından galip gelen oyuncular Temmuz 2019’da düzenlenecek olan dünya finali maçına katılmaya hak kazanacaklar.

Söz konusu turnuvada profesyonel ve yarı profesyonel oyuncuların yer alacağını da belirtmekte fayda var. 10 farklı bölgeden yarışmaya katılacak olan oyuncular ise, galibiyetleri sonucu 2 milyon dolarlık ödül havuzundan da pay alabilecek.

PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvası katılım şartları

 • – Katılımcıların bir Turnuvaya başlamadan önce ikamet ettiği ülkede erişkinlik yaşına ulaşmış olması, ayrıca derecelendirme kurulu ve mobil platform derecelendirme sistemleri tarafından belirlenen yaş sınırlandırmalarına uygun olması gerekir.
 • – Bir oyuncu ikamet ettiği ülkede yasal erişkinlik yaşının altındaysa, ancak Turnuva başlangıç tarihinde 16 yaşından büyükse (takvim yılına göre, doğumdan sonra en az 16 yıl yaşadıysa) ebeveyni veya yasal vasisinin rızasıyla katılım sağlayabilir.
 • – Tüm oyuncuların kayıt zamanında Platin kademesi ya da üzerine ulaşmış olması gerekir.
 • – Kayıt başvurusu yapıldıktan sonra Kadro Değişikliği yapılamaz.
 • – Takım Kadroları, en az 4 oyuncudan ya da biri yedek olmak üzere en çok 5 oyuncudan oluşmalıdır.
 • – Yedek oyuncular maç aralarında değiştirilebilir.
 • – Eleme Turu sonuçları oyun sonuçlarına göre hesaplanacaktır. Lütfen başarıyla kaydolduktan sonra aynı isimle bir Ekip kurmayı unutmayın.
 • – Takımın tüm iletişiminden sorumlu olacak bir Takım Kaptanı belirleyin.
 • – Tüm oyunlar ÜŞN Takımlı Modda oynanacak.
 • – Kazanan takımlar Dünya Finallerine katılım hakkı kazanacak.
 • – Kayıt süresi: 08.03.2019 03:00 (UTC) – 18.03.2019 22:00 (UTC)

TSK'dan askerlere PUBG uyarısı
TEKNOLOJİ
TSK'dan askerlere PUBG uyarısı

PUBG oyuncuları yasaklamaya devam ediyor
TEKNOLOJİ
PUBG oyuncuları yasaklamaya devam ediyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı gazetecileri kabul etti: ABD sözünü tutmazsa harekat sürer, YPG’nin çekilmesinin sorumluluğu ABD’de
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı gazetecileri kabul etti: ABD sözünü tutmazsa harekat sürer, YPG’nin çekilmesinin sorumluluğu ABD’de

Yabancı Mensupları kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "

PYD’nin bıraktığı 750 DEAŞ’lının 195’i yakalandı. Amerika 120 saatlik sürenin sona erdiği salı akşamına kadar bize verdiği sözleri tutabilirse güvenli bölge konusu çözülmüş olacaktır ama bu söz bilaistisna yerine getirilmemiş olursa 120'nci saatin sona erdiği dakika, Barış Pınarı Harekatımız kaldığı yerden çok daha kararlı bir şekilde devam edecektir. Şu anda tabii daha henüz terör örgütleri çıkmış değil. 120 saati bunun için belirledik" dedi. Trump'ın mektubu ile ilgili açıklamada bulunan Erdoğan, "Elbette bizler bunu unutmadık. Unutmamız doğru değil ama bizim karşılıklı olan sevgi, saygımız da bunları sürekli gündemde tutmaya müsaade etmiyor. Bu konuyu bugünkü meselemiz ve önceliğimiz olarak da görmüyoruz. Vakti saati geldiğinde bu konuyla ilgili olarak gerekenin yapılacağının da bilinmesini istiyoruz" ifadesini kullandı.

Genç muhtar 5 yıllık maaşını köyüne bağışladı: Konak ve kütüphane yapacak
Gündem

Genç muhtar 5 yıllık maaşını köyüne bağışladı: Konak ve kütüphane yapacak

Düzce'de, doğup büyüdüğü köyünde muhtar seçilen 31 yaşındaki veteriner teknisyeni Feyzullah Akyol, kredi çekerek satın aldığı arsayı konak ve kütüphane yapmak için köyüne bağışladı. Arkadaşlarının ve komşularının kendisine her zaman destek olduğunu aktaran Akyol, "Bu yola çıkmamızdaki en büyük sebep köyden kente geçişin önüne geçmek oldu, gençlerin şehirlerde bulduğu imkanları köyümüzde ne kadar temin edebiliriz diye düşündük" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mektubu unutmamız mümkün değil, vakti geldiğinde gereken yapılacak
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mektubu unutmamız mümkün değil, vakti geldiğinde gereken yapılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşiktaş'ta bulunan Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde yabancı medya kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Trump'ın mektubu ile ilgili konuşan Erdoğan, "Elbette bizler bunu unutmadık. Vakti saati geldiğinde bu konuyla ilgili olarak gerekenin yapılacağının da bilinmesini istiyoruz" dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.