Video AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepeden İBBye tepki Yatırım bütçesini yüzde 32 kısarak bu kenti geliştiremezsiniz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepeden İBBye tepki: Yatırım bütçesini yüzde 32 kısarak bu kenti geliştiremezsiniz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'den İBB'ye tepki: Yatırım bütçesini yüzde 32 kısarak bu kenti geliştiremezsiniz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, TVNET canlı yayınında, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kabaktepe, CHP'li İBB yönetimini eleştirerek, 'İBB'yi şu an yöneten irade, İstanbul'un sorunlarının dışında bir politika izliyor. İstanbul'un içinde bulunduğu sorunları önceleyen bir politikanın gerçekleştirilmesi lazım. Yaptığınız görevler sizin yönettiğinizi ve hükümet ettiğinizi ispat etmeli. Ürettiğiniz eserler bunu ispatlamalı. İstanbul gibi bir kentte hizmet ve yatırım bütçesini yüzde 32 kısarak bu kenti geliştiremezsiniz. Bizim İBB yönetimine çağrımız, gelin kenti yönettiğinizi sadece duvara astığınız fotoğraf ile değil ürettiğiniz eserler ile gösterin' ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.