Özgün Kuran kursları ne zaman başlıyor? 2022 yaz kuran kursu başvuruları ne zaman, nasıl yapılacak?

Kuran kursları ne zaman başlıyor? 2022 yaz kuran kursu başvuruları ne zaman, nasıl yapılacak?

Okullar yaz tatiline girerken, diğer yandan da veliler yaz okulu için araştırmalara başladı. Yazı verimli geçirmek için tercih edilen eğitimlerden biri de Kuran kursları oldu. Peki, Kuran kursları ne zaman açılacak 2022? Diyanet açıklaması ile Yaz Kuran kursu tarihleri...

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Yaz kuran kursu ne zaman başlayacak, kaç gün sürecek? 2022 Kuran kursu kayıt tarihleri!
Kuran kursu başlangıcı 2022

Okulların kapanması ve yaz tatilinin başlaması ile birlikte çocuklarının din eğitimi almasını isteyen ebeveynler "Diyanet yaz kuran kursu ne zaman başlayacak 2022? Kurs ne kadar sürecek?" sorularını araştırmaya başladı İşte kuran kursu kayıt tarihleri..

YAZ KURAN KURSU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yaz Kur'an kursları başvuru ve kayıt tarihleri duyuruldu. Buna göre kurslar 27 Haziran'da başlayıp 26 Ağustos'ta sona erecek.

DİYANET YAZ KURAN KURSLARI NE KADAR SÜRECEK?

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü koordinesinde 8 hafta süreyle tek dönem halinde planlanan Yaz Kur'an Kursları'nda eğitim almak isteyen öğrenciler, bulundukları il veya ilçede açılan kursları https://dibbys.diyanet.gov.tr/... web sitesinden öğrenebilecek.

YAZ KURAN KURSU BAŞVURU TARİHLERİ

Kayıtlar ise 20 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında gerek öğrencinin kendisi gerek velisi tarafından yapılabilecek.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.