|
Gazze için seferberlik

İsrail''deki mevcut hükümetin ortaklarından Şas Partisi''nin kurucu lideri meşhur haham Ovadia Yosef, Araplar/Filistinliler hakkında şöyle diyordu:

“Kudüs''ü Araplarla paylaşmak mümkün değil, çünkü Araplar yılandır. Hiç kimse yılanlarla yan yana yaşayamaz.”

“İsmailoğullarının hepsi haydut. Tanrı, bu İsmailileri yarattığına pişman.”

“Filistinlilere acımak günahtır. Onlara füzelerle saldırmalısınız. Bu alçakları ZEVKLE yok edin!”

Şimdi de İsrael Rosen –başka bir meşhur haham- ambargo mağduru Gazze''ye insani yardım göndermenin doğru olmadığını, zira bu yardımın “direnişi güçlendirecek biyolojik silah etkisi” yapacağını söylüyor. (Bkz. Yediot Ahranot gazetesi)

Açlık çeken siviller mi?

“İsrail''e yönelik füze saldırılarıyla bir ilgileri olmasa da, bu saldırıları protesto etmedikleri için onlara yardım edilmemeli” diyor Rosen.

Türkçesi:

''Bu İsmailoğullarının topunun canı cehenneme!''

Nitekim, bir Hamas yöneticisinin veya Kassam savaşçısının infazı uğruna onun bütün ailesinin ve komşularının da öldürüldüğüne sıkça şahit oluyoruz.

Bir avuç ''marjinal'' hariç, bütün İsrail bunu makul karşılıyor.

İzzeddin Kassam Tugayları''nın İsrail şehirlerine düzenlediği füze saldırılarını ise barbarlık olarak görüyorlar.

Polonya''dan, Ukrayna''dan, Arjantin''den gelip Filistinlilerden gasp edilmiş topraklara yerleşen ve İsrail''e kadın-erkek askerlik yapan Siyonist işgal milisleri “masum sivil”, ama işgalcilere direnen Filistinliler “terörist”, direnişçileri protesto etmeyen Filistinliler de ''terör işbirlikçisi''!

İşte aşağılık İsrail mantığı!

Bu mantığa teslim olmadığımızı göstermek ve şanlı intifadanın altındaki görkemli imzasıyla Ümmet-i Muhammed''in (hatta bütün dünya mazlumlarının) medar-ı iftiharı olan kahraman Gazze ahalisine borcumuzu ödemek için, başımızın sadakasını vermek için, Gazze''nin imdadına koşmak suretiyle kendi imdadımıza koşmak için büyük bir yardım kampanyası başlatmalıyız.

Gönüllü teşekküllerimiz el ele vererek bütün Türkiye''yi Gazze için seferber etmeli.

Bu yönde bazı gayretlerin olduğunu, gönüllü teşekkülerimizde bir hareketlilik yaşandığını, ortak bir yardım kampanyasına dönük temasların başladığını duyuyor ve seviniyoruz.

Haydi, bismillahirrahmanirrahim…

17 yıl önce
Gazze için seferberlik
Küfre küfür, kâfire kâfir diyememek
Batı çalar, CHP oynar…
Rusya yaptırımları, ABD’nin Türkiye uyarısı ve çifte standardı
Nüfus
Yasa ve toplumsal meşruiyet: 6-8 Ekim davası