Ekonomi Alp Navruz Hatemoğlunun 2018 yılı marka elçisi oldu

Alp Navruz Hatemoğlu'nun 2018 yılı marka elçisi oldu

Türkiye’nin erkek hazır giyiminde 94. yılını yaşayan Hatemoğlu, 2018 yılında marka elçisi olarak Alp Navruz ile anlaştı. Mövenpick Hotel Istanbul Skyline Club Lounge’da gerçekleşen basın toplantısına, basın mensuplarının yanı sıra, Hatemoğlu yönetimi ve başarılı oyuncu Alp Navruz katıldı.

iLAN Yeni Şafak
Hatemoğlu, 2018 yılında marka elçisi olarak Alp Navruz ile anlaştı.
Hatemoğlu, 2018 yılında marka elçisi olarak Alp Navruz ile anlaştı.

İlk defa klasik giyim tarzı ile kendisini gösterme fırsatı elde ettiğini belirten Alp Navruz, “Hatemoğlu gibi köklü ve uluslararası bilinirliğe sahip bir markanın, marka elçisi olmak ve bu tercihin benden yana kullanılmasının sorumluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Gündelik yaşantımda hep sportif tarzımla tanınıyorum ama klasik giyimde de ilk defa kendimi gösterme ve bir markayı temsil etme şansı yakaladım. Hatemoğlu markasının, klasik giyim koleksiyonları çok tanınıyor ve tercih ediliyor. Ancak çok geniş bir koleksiyon var. Ben markanın daha dinamik ve genç yönünü ortaya çıkarmaya çalışacağım. Benim fikirlerime ve seçimlerime açık olmaları, benim için ayrı bir mutluluk. Ayrıca çok genç, dinamik, ve samimi bir ekip ile hareket edecek olmak beni sevindiriyor, bu birlikteliğin uzun yıllar süreceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Alp Navruz ile birlikte kameraların karşısına geçen Hatemoğlu Satış ve Pazarlama Direktörü Sinan Karabacak ise, Hatemoğlu markasının 94 yaşını sürdürüyor olmasının kendilerine gurur verdiğini vurguladı.

Alp Navruz, Oyuncu

Hatemoğlu koleksiyonlarının genç ve dinamik tarzının Alp Navruz ile çok özdeşleştiğine de dikkat çeken Karabacak; “Hatemoğlu’nun gençleşen yüzünü son yıllarda çeşitli koleksiyonlarla modaseverlere sunduk. Hatem Saykı ve HTML koleksiyonları hem klasik hem casual giyim için daha genç hedef kitlenin tercih ettiği koleksiyonlar oldu. Bu sene yeni bir stratejiyle, marka elçimiz kanalıyla bu koleksiyonlarımızı tanıtmaya karar verdik. 2018 yılı marka elçimizi de Alp Navruz olarak belirledik. Bu seçimi yaparken kamuoyu araştırmalarını ve oyuncunun imajını ön planda tuttuk. Ayrıca sportif yönü ve ürünlerimizi çok iyi taşıması da seçimimizde önemli bir etken oldu. Alp Navruz’u hep spor giyimle gördük ama klasik takım elbiseyi de çok iyi taşıyacağını düşünerek böyle bir işbirliğine gittik. Hatemoğlu koleksiyonu ile takım elbise giymenin şık sonuçlarını tüm genç erkeklerin Alp Navruz nezdinde deneyimleyeceğine inanıyoruz.

Alp’in styling tecrübesinden de faydalanacağız. Kendisi için seçtiği ürünleri “Alp Navruz’un Seçtikleri” adı altında mağazalarımızda sergilemeye başladık. İlk olarak Sevgililer Günü için seçimlerini bir araya getirdik. Sevgililer Günü’nde sevdikleri erkeğe hediye alırken kararsızlık yaşayanlar Hatemoğlu mağazalarında Alp Navruz’un seçtiklerine göz atabilirler. Ayrıca gerçekleştireceğimiz birçok yeni projemizi de yakında sizlerle paylaşacağız.” ifadelerini kullandı.

İşte İnce’nin yalanı
Gündem

İşte İnce’nin yalanı

Teröristbaşı Gülen’in ABD’den usulüne uygun istenmediğini iddia eden Muharrem İnce’nin yalanını belgeler çürüttü. Adalet Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı’nın farklı tarihlerdeki yazıları, iade evrakının ABD Dışişleri Bakanlığı’nca teslim alındığını ortaya koydu. Ayrıca belgeler, İnce’nin “ABD’ye gönderilen belgelerin tercümesinin yapılmadığı” iddiasını da yalanlıyor.
Şüpheli aracı kovalayan polis ekibi kaza yaptı
Gündem

Şüpheli aracı kovalayan polis ekibi kaza yaptı

Adana'da motosikletli yunus ekibi, şüphe üzerine takibe aldığı kamyonetin sürücüsünün ani manevrası nedeniyle kaza yaptı. Kazada 1'i ağır 2 polis yaralandı.
CHP'nin milletvekili adayları belli oldu
Gündem

CHP'nin milletvekili adayları belli oldu

CHP’nin 24 Haziran erken seçimlerinde 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu. Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından açıklanan listede birçok yeni isim dikkat çekiyor. Seçim bildirgesini 24 Mayıs Perşembe günü ATO Congresium'da yapacak ana muhalefet partisi, milletvekili adaylarını da kamuoyuna tanıtacak.
Şampiyonluk kutlamasına 'Taleal Bedru Aleyna' ilahisiyle çıktı
Spor

Şampiyonluk kutlamasına 'Taleal Bedru Aleyna' ilahisiyle çıktı

Galatasaray'ın Fransız yıldızı Younes Belhanda, sarı kırmızılıların şampiyonluk kutlamasında sahneye 'Taleal Bedru Aleyna' ilahisiyle çıktı. Belhanda'nın tercihi sonrası tribünler tekbir getirdi.
Pankartı gören şaştı kaldı: Hırsıza böyle seslendi
Gündem

Pankartı gören şaştı kaldı: Hırsıza böyle seslendi

Bursa'da arabasının camını kırarak çalınan dizüstü bilgisayarı bulmak için olay yerine pankart asan vatandaşın, hırsıza çağrısı görenleri hayrete düşürüyor. Çalınan bilgisayarındaki oğlunun fotoğraflarını isteyen baba, bir pankart hazırlayarak olayın gerçekleştiği yere astı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.