Ekonomi Erdoğan Demirören kimdir?

Erdoğan Demirören kimdir?

Hürriyet, Posta, Kanal D'yi satın aldığı iddia edilen Erdoğan Demirören sosyal medyada ve internette merak konusu oldu. Erdoğan Demirören kimdir? Erdoğan Demirören hakkında merak edilenler...

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Erdoğan Demirören kimdir? Erdoğan Demirören biyografisi
Erdoğan Demirören

21 Mart 2018 tarihi itibariyle Hürriyet, Posta, Kanal D'yi satın aldığı iddia edilen Erdoğan Demirören kimdir? Özgeçmişi büyük merak konusu olan Demirören Medya Grubu'nun patronu Erdoğan Demirören kaç yaşındadır? Hürriyet, Posta, Kanal D, CNN Türk'ü kim satın almıştır? İşte yılın en çok konuşulan satın alma işlemi olan ve Demirören Medya Grubu'nun patronu Erdoğan Demirören ve biyografisi

ERDOĞAN DEMİRÖREN KİMDİR?

28 Ağustos 1938 tarihinde dünyaya gelen Erdoğan Demirören aslen İnegöllüdür. Türk sanayici ve iş adamı olan Erdoğan Demirören Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Demirören Holding, LPG sektöründe çok sayıda şirketin sahibidir. Milangaz, Likidgaz, Mutfakgaz gibi markalarla bu sektörde Türkiye’nin en büyük grupları arasında bulunuyor.

Özel Ata Lisesi’nin de sahibidir. Oğlu Yıldırım Demirören ise Beşiktaş Kulübü’nün eski Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanıdır.

Evli olan Erdoğan Demirören üç çocuk babasıdır.

Son olarak Demirören Medya Grubu bünyesine Hürriyet, Posta, Kanal D, CNN Türk'ü de katarak yılın en dikkat çeken satın alma işlemi gerçekleştirmiştir.

Doğan Medya'nın satıldığı iddiası hisseleri uçurdu
EKONOMİ
Doğan Medya'nın satıldığı iddiası hisseleri uçurdu

"Doğan Medya Grubu Erdoğan Demirören'e satıldı" iddiası
EKONOMİ
"Doğan Medya Grubu Erdoğan Demirören'e satıldı" iddiası

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.