Ekonomi Lojistik çözümleri dijitalleşiyor

Lojistik çözümleri dijitalleşiyor

Uluslararası taşımacılık işlemlerini tek bir platform üzerinde birleştiren dijital lojistik şirketi Hubtic, en uygun fiyat teklifini bir dakikadan daha kısa bir sürede müşterilerine iletiyor. Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye taşıma hizmeti sunduklarını söyledi.

Abone Ol Google News
Burak Karaca Yeni Şafak
Lojistik çözümleri dijitalleşiyor
Lojistik çözümleri dijitalleşiyor.

Lojistik sektöründe, dijital çağın gereklerine uygun olarak değişen ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla yola çıkan Hubtic, dijital taşımacılık modeliyle lojistik sektörüne verimlilik, şeffaflık ve hız kazandırmayı hedefliyor. 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye, karada ve denizde taşıma yaptıklarını söyleyen Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, “Lojistik sektörünü dijital taşımacılık yöntemiyle dönüştürürken, ülkemizin yurt dışındaki iş hacminin büyümesine de katkı sunmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

SANİYELER İÇERİSİNDE TEKLİF ALINABİLİYOR

Uluslararası taşımacılık işlemlerinin tek bir platform üzerinden yönetilmesine olanak veren Hubtic, ithalat ve ihracatçıların taşımacılık ihtiyaçlarına sadece birkaç tıkla ve bir dakikadan kısa sürede teklif verebiliyor, gerçek zamanlı yük takibi ve online dokümantasyon hizmetleriyle lojistik operasyonlarına değer katıyor. Uçtan uca dijital lojistik tecrübesi kurguladıklarını söyleyen Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, “Teknolojimiz sayesinde yük türü, istenilen araç tipi, çıkış ve varış noktası için posta kodlarını uygulamamıza giren müşterilerimize anında en uygun teklifi verebiliyoruz” ifadesini kullandı.

YÜK YÖNETİMİNE ALTERNATİF GETİRDİK

Lojistikte en önemli sorunlardan biri olan yük yönetimi konusuna da çözüm getirdiklerini ifade eden Cansu, “Geliştirdiğimiz algoritmamız sayesinde yük verenler ve taşıyıcılar arasında doğru eşleştirmeyi yapıyor, yüklerin optimal şekilde taşındığından emin oluyoruz. Çalıştığımız firmaları doğru zamanda doğru yüke yönlendirerek en iyi fiyatları müşterilerimizle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

40’TAN FAZLA ÜLKEYE 10 BİNDEN FAZLA TAŞIMA

Hubtic’in, geleneksel bir lojistik firmasının sunduğu neredeyse tüm hizmetleri katma değeri yüksek bir şekilde ve dijital yetkinliklerle birleştirerek müşterilerle buluşturduğunu anlatan Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, “4 binin üzerinde anlaşmalı aracımızla 20’den fazla ülkeye kara yolu taşımacılık hizmeti sunuyoruz” dedi. Cansu, “40’tan fazla ülkeye, komple ve parsiyel olmak üzere hem karada hem denizde taşıma yapıyoruz” diye konuştu.

Yatırımda demiryolu ve haberleşmeye yoğunlaşacağız
EKONOMİ
Yatırımda demiryolu ve haberleşmeye yoğunlaşacağız

Pandemi ‘dijitale’ yönlendirdi
GÜNDEM
Pandemi ‘dijitale’ yönlendirdi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.