Ekonomi Zamlı memur maaşları e-bordo sorgulama ekranında

e-bordro memur maaşı sorgulama! 2018 e-bordro girişi

Zamlı memur maaşları e-bordo sorgulama ekranında

Memurlar enflasyon farkı zammıyla birlikte yeni maaşlarına kavuşacak. 2018 yılında gelen zamla birlikte memurlar ne zaman maaş alacaklarını e-bordro ekranında sorgulayabilecek. Peki memurların maaş alma günü ne zaman? e-Bordro ekranında zamlı memur maaşları yayınlandı mı? İşte 2018 yılındaki memur maaşları...

Haber Merkezi Yeni Şafak
​Zamlı memur maaşları belli oldu.
​Zamlı memur maaşları belli oldu.

Memurlar enflasyon farkı zammıyla birlikte 2018 yılında yeni maaşlarına da kavuştu. Her ayın 15'inde maaş alan memurların gözü e-bordo maaş sorgulama ekranında. e-Bordo maaş sorgulama ekranı ile memurlar maaşlarındaki hareketleri görme fırsatı buluyor.

e-bordo sorgulama işlemleri için tıklayınız...

Polis ve başkomiser maaşları için tıklayın...

Öğretmen maaşları için tıklayınız...

Araştırma görevlisi maaşları için tıklayın...

Memur maaşları için tıklayın...

e-Bordo sorgulama işlemi e-Devlet'te

Bilindiği üzere her ayın 14'ünde memur maaşları bordroları yayınlanıyor. Böylece memurlar maaşlarındaki hareketleri görme fırsatı buluyor. Maliye Bakanlığı tarafından paylaşılan bordrolara artık internetten ulaşmak mümkün.

e-Devlet Kapısı'ndan e-Bordro sorgulama işlemini yapmak için sadece T.C. Kimlik Numaranızı ve şifrenizi girmek yeterli oluyor. Böylece çok kısa sürede istediğiniz tüm bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Memura 2018 zammı
EKONOMİ
Memura 2018 zammı

Hemşire maaşı belli oldu
EKONOMİ
Hemşire maaşı belli oldu

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.