Gündem 5 belediye başkanı AK Partiye katıldı

5 belediye başkanı AK Parti'ye katıldı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM'de AK Parti Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmanın ardından AK Parti'ye katılan belediye başkanlarına rozet taktı.

Haber Merkezi AA
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM'de AK Parti Grup Toplantısı'nda yaptığı, konuşmasının ardından, başka partilerden AK Parti'ye geçen Muş Bulanık Yoncalı Belediye Başkanı Sami Özdemir, Muş Hasköy Düzkışla Belediye Başkanı Göksel Kavçan ile Muş Merkeze bağlı Kılızılağaç Belediye Başkanı Burhan Öğüt, Yaygın Belediye Başkanı Selahattin Yalçın ile Yeşilova Belediye Başkanı İlhan Çiftçi'ye rozetlerini taktı.

TESK Başkanı Bendevi Palandöken ile emekliler derneği yöneticileri, esnaf ve emeklilere dönük düzenlemeler nedeniyle Davutoğlu'na teşekkür ederek çiçek sundu.

AK Parti'nin 24. Dönem'deki son grup toplantısına katılım yoğundu. İzleyicilerin yanı sıra eski milletvekilleri ve milletvekili aday adaylarının katılımı nedeniyle milletvekillerine oturacak yer kalmadı. Toplantıyı yöneten AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş,grup öncesinde sık sık konukları uyararak milletvekillerine yer vermelerini istedi.

Eski Van Milletvekili Cüneyt Karabıyık, ceketiyle grupta ilgi odağı oldu. Kocabıyık, bazı milletvekillerine ceketini göstererek kendileriyle fotoğraf çektirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da grup toplantısına katıldı.

Eski Van Milletvekili Cüneyt Karabıyık, ceketiyle grupta ilgi odağı oldu.
İZZET KAYA 2015-03-31T16:47:27.8307295+03:00 Eski Van Milletvekili Cüneyt Karabıyık, ceketiyle grupta ilgi odağı oldu.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.