Gündem Batman Sektör Buluşmalarının Sekizincisi Alo Tevşo Pazarı

Batman Sektör Buluşmalarının Sekizincisi: Alo Tevşo Pazarı

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in; şehrin üreticileri, iş insanları ve esnafları ile buluşarak sorunlarını doğrudan dinlemesi için Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmalarının sekizincisi Alo Tevşo Pazarı esnafının katılımıyla gerçekleştirildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Batman Sektör Buluşmalarının Sekizincisi: Alo Tevşo Pazarı
Alo Tevşo pazarı

Alo Tevşo pazarında gerçekleşen ‘Sektör Buluşmaları’ programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Adnan Yürük ve Muzaffer Özkan, Belediye Birim Müdürleri, Alo Tevşo Pazarı Derneği Başkanı Serhan Taşarı ve esnaflar katıldı.

Alo Tevşo’yu Pazar esnafının daha verimli kullanabilmesi düşüncesiyle, 8. Sektör Buluşmasını Alo Tevşo pazarında gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Şahin, “Sakatatçılar konusunu da masaya yatırıp, pazarın bir kısmını sakatatçılara tahsis edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Esnafın görüş ve taleplerini dinleyerek önerilerini değerlendiren Vali Şahin, esnafın istediği şekilde bir düzenlemeye gidilerek ilgili birim müdürlerine yapılacak düzenlemeler için talimat verdi.

Sektör Buluşmasının ardından Alo Tevşo Pazarı, Elma Sokağı ve bağlantılı sokakları gezerek esnafla bir araya gelen Vali Şahin, vatandaşların talepleriyle tek tek yakından ilgilendi.

Vali Şahin’in her zaman esnafı gözeten çalışmalara imza attığını ifade eden Alo Tevşo Pazarı ve Elma Sokağı esnafları, Vali Şahin’e ziyaretinden çok memnun olduklarını ve vereceği destekler için kendilerine çok teşekkür ettiler

Kapısının önünü bile temizleyemeyen İBB'ye tepki: Yollara çıksanıza kardeşim
Gündem

Kapısının önünü bile temizleyemeyen İBB'ye tepki: Yollara çıksanıza kardeşim

İstanbul'da alınan yetersiz önlemler nedeniyle saatlerce trafikte kalan, evine gidemeyen vatandaşlar sosyal medyada İBB'ye isyan etti. İBB'nin önünde çektiği videoyu paylaşan bir vatandaş, "Rezillikten başka bir şey değil. Bir tane kar küreme aracı yok. İBB'nin önünden araç geçmeyen yerleri şu an kar küreme aracıyla küremeye çalışıyorlar. Yollara çıksanıza kardeşim! Niye oraları kürüyorsunuz" sözleriyle tepki gösterdi.
Bakan Soylu ve Karaismailoğlu'ndan İstanbullulara önemli uyarılar: Kar yağışı kaç gün sürecek?
Gündem

Bakan Soylu ve Karaismailoğlu'ndan İstanbullulara önemli uyarılar: Kar yağışı kaç gün sürecek?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'daki kar yağışı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ekiplerin gece gündüz çalıştığını belirten Bakan Karaismailoğlu, "Marmaray yarın gece de ücretsiz olarak devam edecek. Bu sürecin de üstesinden geleceğiz" dedi. Bakan Soylu ise kentte mümkün olduğunca özel araçlarla dışarı çıkılmaması konusunda uyarıda bulunarak, "Kar yağışı perşembe gününe kadar İstanbul'da devam edecek. Ağır tonajlı araçlar kış lastikleri ile yola çıkılmalı" diye konuştu.
Çin sınırını çizdi: ABD iç işlerimize karışmasın
Dünya

Çin sınırını çizdi: ABD iç işlerimize karışmasın

Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zhao Lijian, Japonya Başbakanı Fumio Kishida ve ABD Başkanı Joe Biden zirvesinde Tayvan, Sincan ve Hong Kong meselelerine yorum yapılması karşısında, "İç işlerimize dış güçlerin müdahalesi kabul edilemez” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.