Gündem Bir telefon hayatını kurtardı Evi sel sularına kapılan adamın kurtuluşu şaşkına çevirdi

Bir telefon hayatını kurtardı: Evi sel sularına kapılan adamın kurtuluşu şaşkına çevirdi

Amasya’da evi sel sularına kapılan yaşlı adamı tesadüfen gelen telefon kurtardı. Hasan İnce ise olaydan 10 dakika önce gelen telefonla dışarı çıkarak sele kapılmaktan kurtuldu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Bir telefon hayatını kurtardı: Evi sel sularına kapılan adamın kurtuluşu şaşkına çevirdi
Bir telefonla hayatı kurtuldu.

Amasya’da evi sel sularına kapılan yaşlı adamı tesadüfen gelen telefon kurtardı.

GELEN TELEFON HAYATINI KURTARDI


Amasya’da dün Göllü Bağları Mahallesi’nde yaşanan selde dere kenarındaki bir ev sel sularına kapıldı. O anlar cep telefonu kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Evin sahibi Hasan İnce(65) ise olaydan 10 dakika önce gelen telefonla dışarı çıkarak sele kapılmaktan kurtuldu.

"DIŞARI ÇIKMIŞTIM"

O anları anlatan İnce, “Tesadüfen 10 dakika önce telefon geldi. Dışarı çıkmıştım. Evde olsaydım ben de sel sularına kapılabilirdim” dedi.


Yıkılarak sürüklenen iki katlı evindeki bütün eşyalarının sele kapıldığını anlatan evli ve 3 çocuk babası İnce, bölgede benzer felaketler olmaması için mahalleden geçen derenin ıslah edilmesini istedi.

Amasya’da sel bir evi böyle yıktı
OYNAT 00:46
Amasya’da sel bir evi böyle yıktı
Amasya'da dün yaşanan selde dere kenarındaki bir ev sel sularına kapıldı. O anlar cep telefonu kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.