Gündem Birbirlerine düştüler

Birbirlerine düştüler

FETÖ üyeleri, firari Can Dündar ve muhalif kesimin, kendilerini devlete açtıkları savaşta yalnız bıraktığını düşünüyor. Bir örgüt üyesinin ByLock yazışmalarında Dumanlı, Karaca ve Baransu gözaltına alındığında kimsenin tepki vermediğinden yakındığı ortaya çıktı.

Abone Ol Google News
Mustafa Sait Özkan Yeni Şafak
ByLock yazışmalarından Dumanlı, Karaca ve Baransu çıktı
Can Dündar

FETÖ/PDY’nin kriptolu haberleşme uygulaması ByLock üzerinden gerçekleştirdikleri yazışmalar bir bir dosyalara ekleniyor. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma dosyasına giren son ByLock yazışmasında FETÖ’cüler, firari Can Dündar ve muhalif kesimin kendilerini kullandığı değerlendirmesinde bulunuyor. Ergün Yüksel isimli bir örgüt üyesinin paylaştığı mesajda şu ifadeler yer alıyor:

BUNLAR BİZİ SEVMEZ

“Abi bu Can Dündar gibiler bizi cibilli olarak sevmez. Hemen yumuşayıp koyvermemek lazım. Adamlar ne Ekrem Dumanlı, ne Mehmet Baransu, ne de Hidayet Karaca gözaltına alındığında kıllarını kıpırdatmadı. Son olaylarda çok özgüvenleri geldi. Bizi güçsüz, kendilerine mahkum görüyorlar. Ama dostumuz değiller. Bunu unutmadan adım atmalıyız. Onlar da bize öyle yaklaşıyor. AKP ile kavgada lazımız diye düşünüyorlar herhalde.”

Müslümanları şikayet etti
GÜNDEM
Müslümanları şikayet etti

FETÖ ablasına
kırmızı bülten
GÜNDEM
FETÖ ablasına kırmızı bülten

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.