Gündem Doğum yaptıktan sonra eşi tarafından bıçaklanan kadın bebeğini kucağına aldı

Doğum yaptıktan sonra eşi tarafından bıçaklanan kadın bebeğini kucağına aldı

Gaziantep’te doğum yaptıktan sonra eşi tarafından hasta yatağında bıçaklanan Güldane Y., çocuğunu kucağına aldı. Sağlık durumu iyi olan anne, “O şahıs en ağır şekilde yargılansın. Kadınlar ölmesin” dedi.

Haber Merkezi IHA
Hastanede eşi tarafından bıçaklanan Güldane Y.
Hastanede eşi tarafından bıçaklanan Güldane Y.

Gaziantep'te Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası'nda doğum yaptıktan sonra eşi Ahmet Y. tarafından bıçaklanan Güldane Y., yoğun bakım ünitesinden servise alındı. Sağlık durumu iyi olan anne Güldane Y., ‘Umut’ adını verdiği bebeğini kucağına alarak koklayıp öptü. Hasta yatağında eşi tarafından acımasızca bıçaklanan talihsiz anne, bebeğinin kendisine umut olduğunu söyledi.

DHA
Hastanede eşi tarafından bıçaklanan Güldane Y.

"KADINLARIMIZ ÖLMESİN"

6 aydır ayrı yaşadığı eşi tarafından bıçaklanan Güldane Y., gözü dönmüş kocasının en ağır şekilde yargılanmasını isteyerek, “O şahsın en ağır şekilde yargılanmasını istiyorum. Çocuğuma bir şey olsaydı ben yaşayamazdım. İki çocuğumla beraber kahrolurdum. Bana bir şey olsaydı bebeğim annesiz kalacaktı. Anne sütünden mahrum kalacaktı. Kardeşleri bekliyorlar, o benim umudum. O şahıs hafif şekilde yargılanmasın. Kadınlarımız ölmesin, çocuklarımız annesiz kalmasın. Annesiz kalıp büyümesinler. En ağır ceza neyse o verilsin” dedi.

DHA
Hastanede eşini bıçaklayan cani koca Ahmet Y.

Eşini bıçaklayarak yaralayan Ahmet Y., sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Yeni doğum yapan eşini hastanede bıçakladı
GÜNDEM
Yeni doğum yapan eşini hastanede bıçakladı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.