Gündem Erdoğandan Putine tepki Bunu nasıl söylersin?

Erdoğan'dan Putin'e tepki: Bunu nasıl söylersin?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'in, "Türkiye yönetimi ülkeyi kasten ‘İslamlaştırmaya’ çalışıyor" sözlerine tepki gösterdi. Erdoğan, "Bunu nasıl söylersin? Ülkenin yüzde 99'u Müslüman. Ben neyin gayretinde olacağım" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Erdoğandan Putine tepki: Bunu nasıl söylersin?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Türkiye yönetimi ülkeyi kasten 'İslamlaştırmaya' çalışıyor" sözlerine tepki gösterdi.

Erdoğan şunları söyledi:

"Türkiye'yi İslamlaştırma gayreti diye bir açıklama olabilir mi? Türkiye'nin yüzde 99'u Müslüman. Bunu nasıl söylersin? Tayyip Erdoğan Müslümandır, yüzde 99'u bu ülkenin Müslümandır. Ben neyin gayretinde olacağım ki? Ama tespite bakın. Bizim Büyükelçiliğimizin taşlanması doğru bir yaklaşım mı? Biz bugüne kadar bu eylemlere hep karşı durmuşuzdur."

Erdoğan net konuştu: Yine vururuz!
OYNAT 03:53
Erdoğan net konuştu: Yine vururuz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı'nda ağırladığı muhtarlara hitap ediyor. Rusya'nın hava ihlaline değinen Cumhurbaşkanı, "Aynı ihlal bugün yapılsa, Türkiye yine aynı karşılığı vermek durumundadır" dedi.Erdoğan net konuştu: Yine vururuz
AK Parti'li Turan'dan CHP'ye tepki: FETÖ söylemine sarılanlara dokunulmazken Kılıçdaroğlu'nu eleştirenler hep kapı dışarı
Gündem

AK Parti'li Turan'dan CHP'ye tepki: FETÖ söylemine sarılanlara dokunulmazken Kılıçdaroğlu'nu eleştirenler hep kapı dışarı

CHP eski milletvekili ve parti üyesi Mehmet Sevigen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiği için partiden ihraç edildi. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "FETÖ söylemine sarılanlara, Atatürk demekten imtina edenlere dokunulmazken Kılıçdaroğlu'nu eleştirenler hep kapı dışarı" diyerek CHP yönetimini eleştirdi.

AÖF Güz dönemi vi sınavları soru ve cevap anahtarı yayınlandı! AÖF e-Kampüs giriş ekranı
Gündem

AÖF Güz dönemi vi sınavları soru ve cevap anahtarı yayınlandı! AÖF e-Kampüs giriş ekranı

AÖF soru ve cevapları öğrenciler tarafından merak ediliyordu. AÖF vize sınavları 27 Kasım ve 28 Kasım tarihlerinde yüz yüze olarak yapıldı. Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri vize sınavlarının ardından sınava ilişkin soru ve cevapları açıklandı. AÖF vize sınavları soru ve cevapları nasıl sorgulanır? İşte AÖF e- Kampüs giriş ekranı..
Omicron (Nu) varyantı tehlikeli mi?
Hayat

Omicron (Nu) varyantı tehlikeli mi?

Koronavirüssalgınında yeni varyantların ortaya çıkması salgınla ilgili endişelerin devam etmesine yol açıyor. İlk olarak Güney Afrika'da ortaya çıktığı bilinen ve bugüne kadar en fazla mutasyona uğrayan varyant olduğu bilinen Omicron (Nu) varyantı ile ilgili detaylar merak kazandı. Omicron (Nu) varyantı nedir, belirtileri nelerdir? Omicron (Nu) varyantı tehlikeli mi? Omicron (Nu) varyantı Türkiye'de de görüldü mü? İşte Omicron (Nu) varyantına ilişkin son bilgiler..

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.