Gündem FETÖyü teşhis edemedik

FETÖ’yü teşhis edemedik

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde, 15 Temmuz’da şehit edilen Prof. Dr. Mustafa Varank’ı anma programı düzenlendi. Programa katılan Yeni Şafak Gazetesi Ankara Haber Müdürü Hüseyin Likoğlu, FETÖ ile mücadelenin tam anlamıyla sağlıklı yürütülemediğini vurgulayarak, “Örgütün Türkiye’deki bir numarası Adil Öksüz’ü arama görevi verilen polis, FETÖ üyesi çıkıyor. Burada büyük problem var. Kritik işleri yapacak adamları seçemiyoruz” dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
 Yeni Şafak Gazetesi Ankara Haber Müdürü Hüseyin Likoğlu
Yeni Şafak Gazetesi Ankara Haber Müdürü Hüseyin Likoğlu

FETÖ ile mücadelede atılan yanlış adımlara dikkat çeken Likoğlu, “OHAL’den sonra iyi bir planlama yapılsaydı FETÖ ile mücadele de şu an da bulunan noktadan daha iyi bir yerde olurduk” dedi. Likoğlu, FETÖ’nün tam anlamıyla teşhis edilemeyip, örgütle mücadelede önceliklerin iyi belirlenemediğini ve örgüte ilişkin bilgilerin magazin malzemesi haline getirilerek mücadelenin akamete uğratıldığını söyledi. Programda konuşan Prof . Dr. Mehmet Akif Okur ise, “Türkiye 15 Temmuz’un altından başarı ile kalkamasaydı dünyada yaşanan ekonomik küresel savaşın içinde kaybolacak, küresel güçlerin bir uç beyi haline getirilecekti” diye konuştu.

Lord gibi yaşıyor!
GÜNDEM
Lord gibi yaşıyor!

Öksüz’ü
Berlin’de
gördüm
GÜNDEM
Öksüz’ü Berlin’de gördüm

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.