GündemMeteorolojiden 3 ile yoğun kar uyarısı

3 ile yoğun kar yapışı uyarısı! Rize, Ardahan, Artvin hava durumu

Meteorolojiden 3 ile yoğun kar uyarısı

Meteorolojinin son hava durumu tahminlerine göre, Rize, Artvin ve Ardahan'da yoğun kar yağışı bekleniyor.

Haber MerkeziYeni Şafak
Meteorolojiden bazı illere yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı.
Meteorolojiden bazı illere yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı.

Meteorolojiden Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerine şiddetli, iç kesimlerine yoğun, Ardahan çevrelerinde de yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı.

5 Aralık Salı günü akşam saatlerinden bugün 7 Aralık Perşembe (bugün) sabah saatlerine kadar son 36 saat içerisinde Rize il ve ilçelerinde metrekareye 50-75 mm arasında yağış kaydedildi. Bu yağışlara ilave olarak bugün akşam saatlerinden yarın öğle saatlerine kadar metrekareye Rize merkez ve batısında 50 mm, doğusunda ise 75-100 mm daha yağış beklenmektedir. Yağışın kıyı kesimlerde yağmur ve sağanak 500 metre rakım ve üzerinde ise yoğun kar yağışı (50 cm ve üzerinde) şeklinde olması beklenmektedir.

5 günlük Rize hava durumu

5 Aralık Salı günü akşam saatlerinden bugün sabah saatlerine kadar son 36 saat içerisinde Artvin kıyı ilçelerinde metrekareye 40 mm civarında yağış kaydedildi. Bu yağışlara ilave olarak bugün akşam saatlerinden yarın öğle saatlerine kadar metrekareye kıyı kesimlerde 100 mm civarı sağanak yağış, iç kesimlerde 500 metre rakım ve üzerinde ise yoğun kar yağışı (50 cm ve üzerinde) şeklinde olması öngörülüyor.

5 günlük Artvin hava durumu

Ardahan çevrelerinde halen devam etmekte olan kar yağışının akşam saatlerinde etkisini artırarak yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam etmesi ve yerde 30 ila 50 cm. kar yüksekliğine sebep olması bekleniyor.

5 günlük Ardahan hava durumu

Yetkililer, meydana gelebilecek ani sel, su baskını, heyelan ve çığ riski ile yoğun kar yağışından dolayı ulaşımda ki aksamalar ile buzlanma ve don olayı gibi gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.

Meteorolojiden 12 ile yağış uyarısı yapıldı
GÜNDEM
Meteorolojiden 12 ile yağış uyarısı yapıldı

Bakan açıkladı: Ödemeler saat 18:00'de başlıyor
Ekonomi

Bakan açıkladı: Ödemeler saat 18:00'de başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çiftçiler ile buluşmasında açıkladığı mazot ve gübre desteği ödemeleri bugün başlıyor. Saat 18:00'den sonra başlayacak ödemeler ile ortalama bir çiftçinin yıllık 30 bin TL olan mazot harcaması da 15 bin TL'ye kadar düşmüş olacak.
Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber
Spor

Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber

Galatasaray'ın UEFA'ya taahhüt ettiği başa baş harcamalar konusunda kuralallara uyamadığı ve sarı-kırmızılılara cezanın gündemde olduğu ifade edildi.
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Hayat

Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar AK Parti'ye bir kez oy verdiğini söyleyen Bingöl, hayatı boyunca toplam üç oy kullanmış. Eskiden devletin millete haksızlık ettiğini şimdi ise milletin devlete haksızlık ettiğini belirten Bingöl, Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Diktatör dediğiniz insana her şeyi söyleyebiliyor, konuşabiliyorsunuz. Bizim Cumhurbaşkanımız" ifadelerini kullandı.
Araç sahiplerine bir iyi bir kötü haber
Ekonomi

Araç sahiplerine bir iyi bir kötü haber

Yarından itibaren motorine zam geleceğini ifade eden Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, benzin konusunda ise bir fiyat artışı olmayacağını açıkladı.
Güzel, anlamlı, güncel, resimli Cuma mesajları 23 Şubat
Gündem

Güzel, anlamlı, güncel, resimli Cuma mesajları 23 Şubat

Bugün 23 Şubat Cuma. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek Cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine Cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için şimdiden güzel, anlamlı, resimli, özlü, kısa, güncel Cuma mesajları ve dualarını derledik. Haberimizde en güncel Cuma mesajlarını bulabilirsiniz...