Gündem MSB duyurdu 10 terörist daha etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu: 10 terörist daha etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyinde devam eden Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 10 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
MSB duyurdu: 10 terörist daha etkisiz hale getirildi
Arşiv

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ""Teröristler için ne Irak’ın ne de Suriye’nin kuzeyi güvenli! Irak’ın kuzeyinde başarıyla devam eden Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 10 PKK’lı terörist etkisiz hâle getirildi. Terörü kaynağında kurutmakta azimliyiz, kararlıyız…"

Türkiye'den gövde gösterisi: Canik M2 QCB tüm dünyaya meydan okuyacak
FOTOĞRAF 17
Title
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Samsun Yurt Savunma (SYS) bünyesinde faaliyet gösteren CANiK, SEDEC Fuarı’nın ilk gününde en yeni ürün ve aksesuarlarını görücüye çıkardı.
Title
CANiK’in büyük ilgi gören standında milli uçaksavar M2 QCB, milli tabanca METE ve ateşli silah aksesuarlarının yanı sıra CANiK M2 QCB’nin hızlandırılmış versiyonu M2F de sergileniyor.
Title
CANiK, etkinlikte ihracata yönelik yeni iş birlikleri için de görüşmelere başladı.
Title
Açıklamada görüşlerine yer verilen SYS Genel Müdürü Utku Aral, SEDEC Fuarı'nın çok hareketli başladığını belirterek, \"SEDEC katılımcılarının çoğu ilk olarak CANiK standımıza uğrayarak ürünlerimizi inceliyor ve bizlerden bilgi alıyorlar.
Title
Bu yoğunluğu gördüğümüzde Türkiye’nin savunma sanayinde elde ettiği üstün başarıdan dolayı gururlanmamak mümkün değil. Kendi evimizde dünyaya gövde gösterisi yapıyoruz. Özellikle yerli uçaksavarımız CANiK M2 QCB’ye ilgi müthiş.<br>
Title
Çok yakında bununla ilgili de önemli haberlerimiz olacak. Çok heyecanlıyız, çünkü önümüzdeki dönem için pek çok güzel gelişmelerin yaşanacağının bilgisini şimdiden verebilirim.\" ifadelerini kullandı.<br>
Title
30 Haziran’a kadar devam edecek olan SEDEC Fuarı’nda sanayicilerin yanı sıra yaklaşık 40 ülkeden hükümet yetkilileri, karar vericiler, son kullanıcılar ve satın alma heyetleri yer alıyor.
Title
İşte SEDEC Fuarı'ndan görüntüler..
Title
Title
Canik M2 QCB
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Türkiye'den gövde gösterisi: Canik M2 QCB tüm dünyaya meydan okuyacak
CANiK'in yerli ve milli uçaksavarı M2 QCB, Ankara'da gerçekleştirilen SEDEC Fuarı'nda sektör profesyonellerinin beğenisine sunuldu.


MSB: Üç bölgede 29 terörist etkisiz hale getirildi
GÜNDEM
MSB: Üç bölgede 29 terörist etkisiz hale getirildi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.