Gündem Yunanistandan Türkiyedeki yangınlar için geçmiş olsun dileği

Yunanistan'dan Türkiye'deki yangınlar için 'geçmiş olsun' dileği

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu arayarak, Türkiye’nin farklı şehirlerinde çıkan yangınlar için 'geçmiş olsun' dileklerini iletti. Dendias, "ihtiyaç olması halinde yardıma hazır olduklarını" söyledi.

Haber Merkezi AA
Yunanistandan Türkiyedeki yangınlar için geçmiş olsun dileği
Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias

Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na, Türkiye'deki yangınlar nedeniyle 'geçmiş olsun' dileğinde bulunduğunu duyurdu.

Ormanları PKK yakıyor: Son 30 yılda çok sayıda sabotaj gerçekleştirdi
GÜNDEM
Ormanları PKK yakıyor: Son 30 yılda çok sayıda sabotaj gerçekleştirdi

"YARDIMA HAZIRIZ"

Gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, Dendias, "ihtiyaç olması halinde yardıma hazır olduklarını" ifade etti. Çavuşoğlu, mevkidaşına teşekkür etti.

Marmaris'te alevler yerleşim yerine 100 metre kadar yaklaştı
OYNAT 01:41
Marmaris'te alevler yerleşim yerine 100 metre kadar yaklaştı
Muğla'nın Marmaris ilçesinde kontrol altına alınamayan yangın nedeniyle evlerini ve kaldıkları otelleri boşaltan vatandaşlar, geceyi sokakta geçiriyor. Yerleşim yerlerine 50-100 metre yakına sıçrayan alevler, vatandaşları tedirgin etmeye devam ediyor. Marmaris'te yangın nöbetini sürdüren tatilciler bir yandan da cep telefonlarıyla fotoğraf ve görüntü çekiyor.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.