Hayat Acun sonunda çileden çıktı

Acun sonunda çileden çıktı

TV8 televizyonunu satın alan ve birçok programı transfer eden Acun Ilıcalı, haklarında yapılan haberlere ateş püskürdü. Ilıcalı, Habertürk gazetesi için "Gazetenizi kendi menfaatiniz için başkalarını karalamak için kullanıyorsunuz. Bu ayıptır, çirkindir, suçtur" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Acun sonunda çileden çıktı
Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 televizyonuyla ilgili bir açıklamada bulundu.

Ilıcalı “ Son zamanlarda TV8 ve TV8 programları hakkında bir medya grubu asılsız haberler yapıyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Bu Tarz Benim yarışması Show TV'den TV8 transfer oldu. Bu televizyonculukta gayet normal bir durum. Fakat dikkatinizi çektiyse, Bu Tarz Benim yarışmasının transferinden sonra Habertürk Gazetesi birden bire bizimle ilgili yalan haber yapmaya başladı. Bu konuda yargıya başvurup birinci sayfadan tekzip yayınlattık" diye konuştu.

"Ayıptır, çirkindir, suçtur"

Kendileri hakkında yapılan haberlere karşılık yasal haklarını kullanacaklarını söyleyen Acun Ilıcalı “ Öncelikle başlattığınız saldırı kampanyası, tek kelimeyle trajik komik. Hakkımızda asılsız, delilsiz haberler yaparak aklınızca bizi yıldırma kampanyası başlattınız. Gazetenizi kendi menfaatiniz için başkalarını karalamak için kullanıyorsunuz. Bu ayıptır, çirkindir, suçtur. Yapacağınız her yalan haber için yasal haklarımızı kullanmaya devam edeceğiz" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.