|

Arabalar 3’ün yeni tanıtımı yayınlandı

Şimşek McQueen‘in soluksuz macerası Arabalar 3 ile sürüyor. Yaz aylarında vizyona girmesi beklenen animasyon film bu sefer uzun bir tanıtımla karşımıza geliyor. İlgiyle takip edilen serinin üçüncü halkasının yönetmenliğini Brian Fee üstleniyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ise Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Yeni Şafak
11:00 - 28/04/2017 Friday
Güncelleme: 11:01 - 28/04/2017 Friday
Diğer
Arabalar 3, 16 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak.
Arabalar 3, 16 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak.

2006 yılında başlayan Arabalar serisi hem büyüklere hem de ufaklıklara hitap etmesiyle öne çıkıyor. Ailecek izlenebilecek olan bu seriyi son olarak 2011 yılında ikinci filmiyle seyretmiştik.

Şimşek McQueen uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Üstelik şimdiye kadarki en zorlu mücadelesine adım atmaya hazırlanıyor. Önemli bir yarış sırasında ciddi bir kaza geçiren Şimşek McQueen‘i zorlu günler bekliyor. Bu talihsiz gelişme ciddi bir şekilde yaralanmasına neden olduğu gibi cesaretini kırıyor. Herkesin onun emekli olacağını düşünmeye başlaması da durumu iyice zorlaştırıyor. Bu arada çok daha gelişmiş ve hızlı arabalar yarışlarda tozu dumana katmaya başlıyor. O da asla eskisi gibi başarılı olamayacağına inanmaya başlıyor. Ta ki genç bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez hayatına girene kadar. Bu gelişmenin ardından büyük yarışa yetişmek ve şansını denemek için uğraşmaya başlıyor.

16 Haziran'da vizyonda

İlgiyle takip edilen serinin üçüncü halkasının yönetmenliğini Brian Fee üstleniyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ise Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Arabalar 3, 16 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak.


#Şimşek McQueen
#Arabalar 3
7 years ago