|

Arjantin'i yakan kaleci: Wilfredo Caballero

2018 Dünya Kupası'ndaki ilk maçında İzlanda ile 1-1 berabere kalan Arjantin, Hırvatistan karşısında çıktığı ikinci mücadelede skandal bir gol yedi. Güney Amerika temsilcisinin kalecisi Wilfredo Caballero, karşılaşmanın 53. dakikasında yaptığı hata ile takımının 1-0 geriye düşmesine neden olurken maçın kaybedilmesinde de başrol isimlerin başında geldi.

Yeni Şafak
22:23 - 21/06/2018 Perşembe
Güncelleme: 00:05 - 22/06/2018 Cuma
Yeni Şafak
Caballero.
Caballero.

Arjantin kalecisi Wilfredo Caballero, Hırvatistan ile oynanan mücadelede takımını yaktı. 53. dakikada kariyerine yakışmayacak bir hata yapan tecrübeli file bekçisi Arjantin'in 1-0 yenik duruma düşmesine neden oldu.

Arjantin ilerleyen dakikalarda maça ortak alamazken Modric ve Rakitic attığı gollerle skoru 3-0'a getirdi. Hırvatistn böylelikle kupanın en sürpriz sonuçlarından birine imza atarken gruptaki puanını 6'ya yükseltti.

Öte yandan Dünya Kupası'nın son turnuvası olması beklenen Caballero, mücadele sonunda açıklama yapmayı redderken Arjantin basını tecrübeli file bekçisinin milli takım kariyerinin son maçına çıktığını belirtti.#Wilfredo Caballero
#Arjantin
#Hırvatistan
6 yıl önce