Tüm Takımlar / Avusturya

Şampiyonlar Ligi

  • Rapid Wien
  • LASK Linz
  • Red Bull Salzburg

UEFA Avrupa Ligi

  • Hartberg
  • Rapid Wien
  • Wolfsberger AC
  • Austria Wien
  • LASK Linz
  • Red Bull Salzburg
  • Sturm Graz

Avusturya Bundesliga Ligi

  • Hartberg
  • Rapid Wien
  • Wolfsberger AC
  • WSG Swarovski Tirol
  • Mattersburg
  • Admira WM
  • Altach
  • Austria Wien
  • LASK Linz
  • Red Bull Salzburg
  • Ried
  • St Polten
  • Sturm Graz

Avusturya 1. Ligi

  • Austria Wien II
  • BW Linz
  • Dornbirn
  • FC Juniors OÖ
  • FC Liefering
  • Grazer AK
  • SV Horn
  • Ried
  • Amstetten
  • Austria Klagenfurt
  • Austria Lustenau
  • FAC Team für Wien
  • Kapfenberg
  • SK Vorwärts Steyr
  • SV Lafnitz
  • Wacker Innsbruck
  • Rapid Wien II

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Hartberg
  • Rapid Wien
  • Wolfsberger AC
  • WSG Swarovski Tirol
  • BW Linz
  • FC Liefering
  • Grazer AK
  • SV Horn
  • Mattersburg
  • Altach
  • Austria Wien
  • LASK Linz
  • Red Bull Salzburg
  • Ried
  • St Polten
  • Sturm Graz
  • Amstetten
  • Austria Klagenfurt
  • Austria Lustenau
  • FAC Team für Wien
  • Kapfenberg
  • SK Vorwärts Steyr
  • SV Lafnitz
  • Wacker Innsbruck
  • SV Austria Salzburg
  • Union Gurten
  • Wiener Neustadt
  • Pinzgau Saalfelden
  • SC Weiz
  • Schwaz
  • FC Anif
  • FC Wels
  • FCM Traiskirchen
  • Gleisdorf 09
  • SV Leobendorf

Avusturya Kupası

  • Hartberg
  • Rapid Wien
  • Wolfsberger AC
  • WSG Swarovski Tirol
  • BW Linz
  • Dornbirn
  • FC Juniors OÖ
  • Grazer AK
  • SV Horn
  • Mattersburg
  • Admira WM
  • Altach
  • Austria Wien
  • LASK Linz
  • Red Bull Salzburg
  • Ried
  • St Polten
  • Sturm Graz
  • Amstetten
  • Austria Klagenfurt
  • Austria Lustenau
  • FAC Team für Wien
  • Kapfenberg
  • SK Vorwärts Steyr
  • SV Lafnitz
  • Wacker Innsbruck
  • Seekirchen
  • St. Anna
  • St. Johann
  • Stadl-Paura
  • SV Grödig
  • SV Wörgl
  • SVG Reichenau
  • Union Gurten
  • Union Vöcklamarkt
  • Wiener Neustadt
  • Wiener Sport-Club
  • Wolfurt
  • SC Weiz
  • SC Wiener Viktoria
  • Schwaz
  • FC Mauerwerk
  • Hall
  • Hohenems
  • Kalsdorf
  • Kufstein
  • Bad Gleichenberg
  • ASK Ebreichsdorf
  • FC Langenegg
  • Wolfsberg
  • Mannsdorf-Grossenzersdorf
  • Neusiedl
  • SC Bregenz
  • Allerheiligen
  • Bruck/Leitha
  • Dornbirner SV
  • Drassburg 
  • FC Anif
  • Team Wiener Linien 
  • FCM Traiskirchen
  • Gleisdorf 09
  • Hertha Wels
  • Kitzbühel
  • Stripfing
  • SV Leobendorf

Avusturya Amatör Ligi

  • Rapid Wien II
  • Altach II
  • Seekirchen
  • SK Bischofshofen
  • St. Anna
  • St. Johann
  • Stadl-Paura
  • SV Austria Salzburg
  • SV Grödig
  • SV Kuchl
  • SV Telfs
  • SV Wörgl
  • SVG Reichenau
  • Union Gurten
  • Union Vöcklamarkt
  • Wacker Innsbruck II
  • Wiener Neustadt
  • Wiener Sport-Club
  • Wolfsberger AC (A)
  • Wolfurt
  • Pinzgau Saalfelden
  • Rotenberg
  • Salzburger AK
  • SC Imst
  • SC Weiz
  • SC Wiener Viktoria
  • Schwaz
  • FC Mauerwerk
  • Hall
  • Hohenems
  • Kalsdorf
  • Karlsdorf
  • Kufstein
  • Austria Lustenau (A)
  • Bad Gleichenberg
  • ASK Ebreichsdorf
  • FC Zirl
  • FC Langenegg
  • Wiener AC
  • Wolfsberg
  • Mannsdorf-Grossenzersdorf
  • Mattersburg (A)
  • Neusiedl
  • Ried (A)
  • Rot Weiss Rankweil
  • SC Bregenz
  • SC Deutschlandsberg
  • SC Röthis
  • Admira WM (A)
  • Allerheiligen
  • Bruck/Leitha
  • Dornbirner SV
  • Drassburg 
  • FC Anif
  • FC Lauterach
  • Team Wiener Linien 
  • Wals Grünau
  • WSG Swarovski Tirol II
  • FC Wels
  • FCM Traiskirchen
  • Gleisdorf 09
  • Hertha Wels
  • Kitzbühel
  • Spittal
  • Stripfing
  • Sturm Graz (A)
  • SV Leobendorf

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+