|

Fikret Orman: İyi ki derbiye gitmemişim

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisindeki hakem yönetimine sert tepki gösteren Başkan Aziz Yıldırım'ın, TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir üzerinden siyah-beyazlı yönetime de çıkışması büyük yankı buldu. Ülker Stadı protokol tribününde yaşananlarla ilgili görüşlerine başvurulan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı.

Yeni Şafak
11:18 - 5/12/2016 Pazartesi
Güncelleme: 11:22 - 5/12/2016 Pazartesi
Diğer
Fikret Orman, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın derbide sarf ettiği sözlere cevap verdi.
Fikret Orman, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın derbide sarf ettiği sözlere cevap verdi.

Derbiyi tesislerde izlediğini dile getiren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, tribünlerde yaşananlara tepki gösterirken önemli açıklamalarda bulundu.İşte Fikret Orman'ın Skorer'e yaptığı açıklamalar;  • "Allah biliyor ya son anda maça gitmekten vazgeçtim. Maçı tesislerde seyrederek takımı dönüşte burada karşılamak istedim. İyi ki de gitmemişim. İsim vermek istemiyorum ama protokolde hiç de hoş olmayan şeyler söylenmiş. Ayıptır, günahtır. Ben, yönetim kurulum, takımım ve camiam efendiliğimizi bozmayacağız. Çünkü biz Efendi Beşiktaşız"

"İyi ki orada yokmuşum"


  • "Benim U21 takımındaki hocam Yasin Sülün, Fenerbahçe 10 kişi kaldığı için kendi oyuncusunu kenara çekerek aynı gün müthiş bir centilmenlik gösteriyor. Ben yine derbiden önce Fenerium mağazasının önünden geçmek yerine içeriye girip 'Merhaba, hayırlı işler. Allah bol kazanç versin' diyorum. Ama bize protokolde ağıza alınmayacak laflar söyleniyor. Bu dille futbolu bir yerlere getiremeyiz. Bu dil değişmeli artık. Kadıköy'e giden arkadaşlarımdan duydum söylenenleri. İyi ki yokmuşum orada"#Aziz Yıldırım
#Fenerbahçe
#Beşiktaş
#Fikret Orman
7 yıl önce