|

Galatasray'dan Gomez'e yeni teklif

Galatasaray yönetimi, bonservis için 9 milyon euro talep eden Fiorentina'ya 'satın alma opsiyonlu kiralama' teklifinde bulundu.

Yeni Şafak
09:55 - 12/07/2015 Pazar
Güncelleme: 07:10 - 12/07/2015 Pazar
Diğer

Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Lukas Podolski ve Lionel Jules Carole'yi renklerine bağlayan Galatasaray, daha önce yüksek maliyeti nedeniyle transferini askıya aldığı Mario Gomez'den vazgeçmiyor.Sarı-kırmızılıların teknik patronu Hamza Hamzaoğlu önceki gün, "Mario Gomez'i istedik; kulübü 9 milyon euro, kendisi ise yıllık 5 milyon euro istedi" diyerek, Alman futbolcuyu alamadıklarını ifade etmişti. Hürriyet'in haberine göre, Hamzaoğlu'nun bu oyuncudaki ısrarını dikkate alan Galatasaray yönetimi, transferi gerçekleştirmek için yeni bir plan hazırlayıp hayata geçirdi.


Buna göre sarı-kırmızılılar, bonservis için 9 milyon euro talep eden Fiorentina'ya 'satın alma opsiyonlu kiralama' teklifinde bulunuldu. Futbolcunun kendisine de yıllık 3.5 milyon euro ve başarı primi önerildi. Futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman'ın yürüttüğü görüşmelerin birkaç gün içinde sonuçlanması bekleniyor.Mario Gomez: Fiorentina'da mutluyum

Bu arada Fiorentina Kulübü'nün 2015-16 sezonu açılışında bir konuşma yapan Mario Gomez, takımında çok mutlu olduğunu ve gitmek istemediğini dile getirmişti.Mario Gomez kimdir?

Doğum tarihi: 10 Temmuz 1985


Doğum yeri: Riedlingen


Mevkii: Forvet


Oynadığı takımlar: Unlingen, SSV Ulm, Stuttgart, Bayern Münih, Fiorentina

#mario gomez
#galatasaray
#transfer
9 yıl önce