Özgün TRT 1den Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili flaş karar

TRT 1'den Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili flaş karar

TRT12in dizilerinden Masumlar Apartmanı ile ilgili bir gelişme yaşandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünün yayın saati değiştirildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
TRT 1den Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili flaş karar
Masumlar Apartmanı yeni bölümünden.

Başrolleri Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinin 49. bölümüyle ilgili beklenmeyen bir gelişme yaşandı. TRT 1, Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümünün yayın saatini değiştirdi.

Dizinin bu akşamki 49. bölümü özetsiz yayınlanacak. Sebebi ise saat 22:00’de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TRT ortak yayınına katılacak olması.

Masumlar Apartmanı özetsiz yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de TRT 1'de.

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm fragmanı

Masumlar Apartmanı 49.Bölüm Özet

Han, kendince aldığı intikamın sahte mutluluğu içindedir. Etrafındakilere son derece neşeli davranır. Ceylan’ınsa pes etmeye hiç niyeti yoktur. O sırada evde yeni bir kriz baş gösterir.

Safiye’nin korktuğu başına gelir ve Tomris’in hastalığını kaptığını fark eder. Kendini karantinaya alırken evdekileri de kendinden uzaklaştırmak için dışarı gönderir. Ancak Hikmet durumu fırsata çevirir ve Safiye’ye bakmaları için bir araya getirmek istediği iki kişiyi eve çağırır. Naci, Safiye’nin yanında olmak ister ve onun tüm itirazlarına rağmen eve gelir.

Gülben, Esat’ın bir arkadaşıyla tanışacağı için çok heyecanlıdır. Fakat buluşmaya babasıyla birlikte gitmek zorunda kalınca işler sarpa sarar ve Hikmet hem Gülben’i hem Esat’ı çok zor durumda bırakacak bir şey yapar.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.