Özgün Bayram kaç gün olacak Bayram tatili ile ilgili açıklama geldi mi?

Bayram kaç gün olacak: Bayram tatili ile ilgili açıklama geldi mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması ile 2022 Ramazan Bayramı tatili kararının ne olacağı merak ediliyor. 2 Mayıs'ta başlayacak olan Ramazan tatili 3 gündür. Bu yıl Ramazan Bayramı'nın hafta sonu ile birleşmesi "bayram tatili uzayacak mı" sorularını akıllara getirdi. Bayramda tatil planı yapmak isteyen kişiler bayram tatilinin 5 gün mü yoksa 9 gün mü olacağını sorguluyor. Peki, Ramazan Bayramı tatiline ilişkin bir açıklama yapıldı mı? Bayram tatili kaç gün olacak? İşte son gelişmeler...

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bayram tatili uzayacak mı: 2022 Ramazan Bayramı tatili 5 gün mü, 9 gün mü olacak?
Bayram tatili 2022

Ramazan Bayramı'na kısa süre kala bayram tatili süresi milyonların gündeminde bulunuyor. 2 Mayıs'ta başlayacak olan Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olduğu, 9 güne çıkıp çıkmadığı sorgulanıyor.

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Ramazan Bayramı tatili 4 Mayıs tarihinde sona eriyor. 5-6 Mayıs tarihleri bayram tatili ile birleştirilirse bayram tatili 9 güne çıkacak. Ancak bayram tatilinin 9 gün olacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

2022 RAMAZAN BAYRAMI TARİHLERİ

  • Ramazan Bayramı Arefesi: 1 Mayıs 2022
  • Ramazan Bayramı 1. günü: 2 Mayıs 2022
  • Ramazan Bayramı 2. günü: 3 Mayıs 2022
  • Ramazan Bayramı 3. günü: 4 Mayıs 2022

Bayram mesai ücetlendirmesi nasıl yapılacak? Ramazan bayramı zamlı maaşları ne kadar?
ÖZGÜN
Bayram mesai ücetlendirmesi nasıl yapılacak? Ramazan bayramı zamlı maaşları ne kadar?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.