Gündem Bakan Soylu duyurdu 164 yerli ve milli bot Sahil Güvenlik Komutanlığına kazandırıldı

Bakan Soylu duyurdu: 164 yerli ve milli bot Sahil Güvenlik Komutanlığı'na kazandırıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan'ın talimatıyla 164 yerli ve milli bot, Sahil Güvenlik Komutanlığımıza ve deniz polisimize kazandırıldı." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
​Bakan Soylu duyurdu: 164 yerli ve milli bot Sahil Güvenlik Komutanlığına kazandırıldı
​İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 164 yerli ve milli botun Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ve deniz polisine kazandırıldığını söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından açıklama yaptı. Bakan Soylu, "Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan'ın talimatıyla 164 yerli ve milli bot, Sahil Güvenlik Komutanlığımıza ve deniz polisimize kazandırıldı." ifadelerini kullandı.

Bakan Soylu paylaştı: Daha önce hiç böyle görmediniz
FOTOĞRAF 13
Title
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından Tunceli Munzur Dağları’nda İHA’larla havadan çekilmiş görüntüleri paylaştı.
Title
Munzur’un benzersiz doğa güzelliği içerisinde otlayan koyunların yer aldığı görüntüler kısa sürede çok sayıda beğeni topladı.
Title
Munzur topraklarında her mevsim huzurun olduğunu belirten Bakan Soylu paylaşımında, “İHA’ların kamerasından Tunceli Munzur’da sıradan bir gün. Şu koyunların dağlarda otlamasına bak. Bu topraklarda artık her mevsim bahar, her mevsim huzur hüküm sürüyor” ifadelerine yer verdi.
Title
İşte Bakan Soylu'nun paylaştığı o muhteşem görüntüler...
Title
Title
Bakan Soylu paylaştı: Daha önce hiç böyle görmediniz
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Bakan Soylu paylaştı: Daha önce hiç böyle görmediniz
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'deki Munzur Dağları'nın benzersiz güzelliği içerisinde otlayan koyunların İnsansız Hava Araçları (İHA) ile havadan çekilmiş görüntülerini paylaştı.

Türkiye bu kahraman polisi konuşuyor
FOTOĞRAF 6
Title
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından geçtiğimiz Pazartesi günü aniden bastıran yağış sonrasında Sarıyer Baltalimanı’nda caddeyi sel basmıştı. Yaşanan o anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Cadde üzerinde mahsur kalan taksici ve bir kadın yardım istedi.
Title
Türk polisi beline kadar suya girip kurtardı

Yardım çığlıklarını duyan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Y.A., beline kadar suya girerek taksiye ulaştı.
Title
Bir vatandaşın da yardımıyla taksiyi iten polis memuru ardından taksiciyi araçtan kurtardı.
Title
Polis memuru bir kadını da itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle bir diğer araçtan kurtardı.
Title
Sedyeye alınan kadın ardından ambulansla hastaneye kaldırdı.
Title
Türk polisinin selde gösterdiği bu gayreti büyük takdir topladı.
Türkiye bu kahraman polisi konuşuyor
İstanbul'da önceki gün aniden bastıran sağanak yağış sonrasında oluşan sel sonrası Baltalimanı'nda bir taksici mahsur kaldı. Yardım isteyen vatandaşın yardımına Türk polisi yetişti. Beline kadar suya giren trafik polisi taksiyi ittikten sonra taksiciyi araçtan kurtardı. Sosyal medyaya düşen görüntüler kısa sürede hıza yayıldı. Türkiye şimdi bu kahraman polisi konuşuyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.