Gündem Cevheroğlu kalp krizi geçirdi

Cevheroğlu kalp krizi geçirdi

Yargıtay 5. Ceza Dairesi Başkanı Cevheroğlu, dün kalp krizi geçirdi. Cevheroğlu, yoğun bakıma alındı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Arşiv
Arşiv

 • EVİN GÖKTAŞ/ ANKARA
  Yargıtay 5. Ceza Dairesi Başkanı Hayrettin Cevheroğlu, dün öğleden sonra makamında kalp krizi geçirdi. Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Cevheroğlu, kardiyoloji ünitesinde yoğun bakım altına alındı. Başkan Cevheroğlu, rüşvet almakla suçlanarak bir hakim ve mafya lideri ile birlikte yargılanan avukat oğlu Ömer Cevheroğlu'nun davası, kendi dairesine düştüğü için önceki gün davadan çekilmişti. Cevheroğlu'nun kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılması, Yargtay'da paniğe neden oldu. Yargıtay Başkanı Osman Arslan ve Genel Sekreter Uğur İbrahimhakkıoğlu başta olmak üzere çok sayıda daire başkanı ve üye, Cevheroğlu'na yardıma koştu. Başkan ve üyeler daha sonra hastaneyi arayarak Cevheroğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi almaya çalıştılar. Başkan Cevheroğlu'nun, rüşvet almakla suçlanan oğlunun durumuna çok üzüldüğü belirtildi. Oğlunun davası Cevheroğlu'nun başkanı olduğu daireye düşerken, Cevheroğlu, kanun gereği önceki gün davadan çekildi. Bunun üzerine iyice üzüntüye kapılan Başkan Cevheroğlu, sonunda hastanelik oldu. • En güzel Berat Kandili mesajları
  Gündem

  En güzel Berat Kandili mesajları

  En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
  Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı
  Gündem

  Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı

  ÖSYM’ye yönelik FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra ev hapsi şartıyla serbest bırakılan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in ifadesi ortaya çıktı. FETÖ üyesi olmadığını belirten Demir, kendi döneminde soru sızdırıldığı iddiasını da reddederek, "Hiçbir sınavın sorusu sızdırılmamıştır. En üst düzeyde önlemleri bir başkan olarak aldım. Bu sınav sorularının sızdırıldığına dair de somut bir delil mevcut değildir" dedi.
  İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
  Gündem

  İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

  İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.