|

CHP yandaşı Fatih Portakal'dan iktidara tehdit: Devran döndüğünde bu yapılanların hesabı elbette sorulacak

CHP yandaşı sunucu Fatih Portakal, Yargıtay'ın Gezi Parkı davasında Osman Kavala ile Can Atalay'ın da arasında olduğu beş sanığın cezasını onamasına tepki gösterdi. Karardan iktidarı sorumlu tutan Portakal, "Eninde sonunda mutlaka iktidar değişecek. Devran dönecek, devran döndüğünde bu yapılanların hesabı elbette sorulacak. diyerek tehditler savurdu.

20:50 - 29/09/2023 Friday
Güncelleme: 22:29 - 29/09/2023 Friday
Diğer
Fatih Portakal
Fatih Portakal

Yargıtay 3. Ceza Dairesi, geride kalan gün 8 sanıklı Gezi Parkı davasında, provokasyonun finansörü Osman Kavala'ya verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis ile Türkiye İşçi Partisinden (TİP) milletvekili seçilen Can Atalay, Tayfun Kahraman, Mine Özerden ve Çiğdem Mater Utku'ya verilen 18'er yıl hapis cezalarını onadı.

CHP yandaşı sunucu Fatih Portakal, söz konusu karardan rahatsız olup yargıyı iktidarın dizayn ettiğini iddia ederek nefret kustu.Portakal'dan iktidara tehdit: Devran döndüğünde bu yapılanların hesabı elbette sorulacak

YouTube kanalındaki yayınında tehditler savuran Portakal,
"Eninde sonunda mutlaka iktidar değişecek. Devran dönecek, devran döndüğünde bu yapılanların hesabı elbette sorulacak."
diye konuştu.
"Vicdanınızdan korkun bu kararı verirken."
diyen Portakal,
"Bu kadar adaletsiz, bu kadar adil olmayan, bu kadar zalimce, zulüm içinde ülkede yaşıyoruz. Gün gelecek bu devran değiştiğinde bunların hesabı sorulacak"
dedi.#Fatih Portakal
#Gezi Parkı Davası
#Osman Kavala
#Can Atalay
#Tehdit
2 months ago
default-profile-img