Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem CHPli başkanın oruçla imtihanı

CHP’li başkanın oruçla imtihanı

CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bu kez yanlış Ramazan imsakiyesi ile gündemde. Belediyenin bastırdığı imsakiyede akşam ezanı Diyanet’in hazırladığı imsakiyeye göre 2-3 dakika geç okunuyor. İmsak vakitleri de 18 dakika erken başladığı için Bolulular, bu imsakiyeye uyarsa 20 dakika fazla oruç tutacak.

Şahin Şen Yeni Şafak
​CHP’li başkanın oruçla imtihanı
Tanju Özcan

Gaflarıyla adından sıkça bahsettiren CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan şimdi de Ramazan imsakiyesi ile gündeme geldi. Belediyenin bastırdığı imsakiyede vatandaşlara fazladan oruç tutturulduğu ortaya çıktı.

Bırakın ölsünler: CHP'li Özcan'dan kan donduran korona sözleri
GÜNDEM
Bırakın ölsünler: CHP'li Özcan'dan kan donduran korona sözleri
  • İmsakiyede iftar saatlerinin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hazırladığı imsakiyeye göre 2-3 dakika geç olduğu, yine imsak vakitlerinin de Diyanet’in hazırladığı imsakiyeye göre 18 dakika erken başladığı görüldü. Vatandaşa 20 dakikadan fazla oruç tutturan Özcan’a Bolu Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Burak Balaban’dan tepki geldi.

CHP’li başkan Bolu’ya hakaret etti
GÜNDEM
CHP’li başkan Bolu’ya hakaret etti

Yeni Şafak’a konuşan Balaban, “Bolulu vatandaşlarımızı Tanju Özcan’ın bastırdığı imsakiyeleri kesinlikle dikkate almamaları konusunda uyarıyoruz. Hemşehrilerimiz oruçlarının sakata gelmemesi için her zamanki gibi yine Diyanet’imizin imsakiyesini esas alsınlar” dedi.

Ucuz savunma: Yeni Şafak'a saldıracağına çıkıp özür dile Tanju Özcan
GÜNDEM
Ucuz savunma: Yeni Şafak'a saldıracağına çıkıp özür dile Tanju Özcan
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.